*/?>

Zakup drzwi to niełatwe zadanie. Wymaga weryfikacji szerokiej oferty i wyboru spośród wielu modeli. Sprawdzając katalog DobreDrzwi.pl, weź pod uwagę przede wszystkim miejsce montażu – czy mają to być drzwi wejściowe do domu, czy wewnętrzne prowadzące do pokoju, łazienki lub kuchni. Istotne są także kwestie wizualne: kolor, zastosowane elementy ozdobne i styl, w jakim utrzymana jest całość. Zróżnicowana oferta odpowiada na oczekiwania najbardziej wymagających klientów z województwa lubuskiego, a dzięki starannie skompletowanemu asortymentowi, możesz znaleźć idealne drzwi trafiające perfekcyjnie w Twój indywidualny gust.

 

Nasi specjaliści zapewniają kompleksową opiekę nad klientem. Co to oznacza? Pomożemy wybrać odpowiednie wymiary i doradzimy w sprawie parametrów technicznych. To nie wszystko! Wystarczy, że zamówisz wybrany produkt, a my dostarczymy go do Ciebie na terenie województwa lubuskiego i... zamontujemy. Wygodne zakupy internetowe są dedykowane miłośnikom nowoczesnych rozwiązań.

 

Mieszkasz w województwie lubuskim i nie wiesz, gdzie kupić drzwi? Świetnie trafiłeś. U nas z pewnością znajdziesz poszukiwany model, niezależnie od tego, czy chcesz zamontować go w domu, miejscu pracy czy obiekcie usługowym. Oferujemy zarówno drzwi wejściowe oraz wewnętrzne o kameralnej stylistyce, jak i bardziej profesjonalne, o oficjalnym i formalnym designie. Dopasuj je do swoich wnętrz i ciesz się ich funkcjonalnością przez wiele lat. Odporne na uszkodzenia i wytrzymałe produkty bazują na najlepszych surowcach – starannie skompletowany asortyment czeka na Twój ruch.

Miejscowości często odwiedzane przez naszych doradców i monterów

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w województwie lubuskim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
 
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00