*/?>

Skorzystaj z naszej usługi montażu drzwi

Pracujemy z wykwalifikowanymi ekipami monterskimi z całej Polski. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, tysiące zamontowanych drzwi i tyle samo zadowolonych klientów. Nasi monterzy przechodzą regularne szkolenia, by móc stale podnosić swoje kwalifikacje oraz zdobywać wiedzę na temat najnowszych trendów i technologii wykorzystywanych w pracach monterskich. Przekonaj się sam i dołącz do grona osób, które nam zaufało.

 

Opieka serwisowa po zamontowaniu drzwi

Na nasze drzwi obejmuje standardowa 2-letnia gwarancja. Istnieje możliwość przedłużenia jej o 5 lat, co daje nam AŻ 7 lat opieki serwisowej, podczas której nie musimy się martwić o naprawy naszych drzwi w razie uszkodzeń.
W odróżnieniu od marketów sami dojeżdżamy do klienta w celu diagnostyki oraz naprawy drzwi by nasi klienci mogli zaoszczędzić swój czas i środki.
 

Ile będę czekać na montaż?

Czas realizacji zależy od wybranego modelu, producenta i ustalonego dnia z naszym działem logistyki. Przy wyborze drzwi z naszej oferty drzwi od ręki, jesteśmy w stanie zrealizować nawet w 7 dni od zamówienia.

Ile trwa montaż?

Czas trwania montażu zależy w dużej mierze od warunków, jakie ekipa monterska zastanie na miejscu. Szacowany czas montażu drzwi wewnętrznych to 1-2 godziny oraz 3-4 godziny dla drzwi zewnętrznych.

Ile to kosztuje?

Za podstawowy montaż, koszt wynosi 180 zł netto dla drzwi wewnętrznych oraz 550 zł netto dla zewnętrznych. Ceny mogą się różnić w zależności od wybranego wariantu. Pełny cennik usług możemy znaleźć w naszej zakładce cennik usług dodatkowych.

Czym się różni montaż drzwi zewnętrznych od wewnętrznych?

Główną różnicą jest konieczność obróbki murarskiej i tynkarskiej przy montażu drzwi zewnętrznych, co przekłada się na bardziej skomplikowany proces i tym samym dłuższy czas realizacji niż w przypadku drzwi wewnętrznych.

 

 

Co obejmuje usługa zamontowania drzwi?

  • precyzyjny pomiar i fachowe doradztwo w wyborze i spersonalizowaniu modelu drzwi do naszych upodobań i potrzeb
  • dojazd ekipy monterskiej w dogodnym dla nas terminie wraz z dostarczeniem produktu do klienta
  • montaż drzwi i dodatków takich jak: klamki, wizjer, szyldy i inne.
  • sprzątanie po wykonanym montażu. Istnieje możliwość utylizacji starych drzwi

 

 

montaż-drzwi-porta

Autoryzacja Porta

Nasi monterzy oraz doradcy regularnie szkolą się u renomowanego producenta drzwi PORTA i otrzymują oficjalne autoryzacje. Na szkoleniach uczą się obsługiwać nowoczesne narzędzia, poznają sprawdzone metody montażu jak i zostają przygotowani, by móc odnaleźć się w nietypowych sytuacjach. Wszystko to pod okiem ekspertów PORTA.Wymarzone drzwi do Twojego domu w 3 krokach:

Umów się

Umów się z naszym doradcą na wizytę w wyznaczonej przez Ciebie lokalizacji

Wybierz

Wybierz idealne drzwi dzięki dopasowaniu próbek różnych modeli do wnętrza

Zamontuj

Zaplanuj termin montażu z ekipą monterską … i gotowe!

 

Naszą domeną jest profesjonalna obsługa i uczynienie wszystkiego aby nasi klienci mieli poczucie bezpieczeństwa w trakcie realizacji jak również przez cały okres gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00