Drzwi z montażem

baner dobre drzwi z montazem

Kupując drzwi ze strony dobredrzwi.pl, masz również możliwość skorzystania z usługi montażu. Niezależnie od rodzaju drzwi, na jaki się zdecydujesz jesteśmy w stanie zapewnić Ci usługę ich zamontowania na najwyższym poziomie. 

Co obejmuje usługa montażu drzwi:

  1. W Twoim domu zostaną dokonane wszystkie konieczne pomiary, które są niezbędne przed montażem. Otrzymasz także szereg porad w związku z wyborem odpowiedniego modelu.
  2. Na umówiony termin przyjedzie do Twojego domu profesjonalna ekipa montażowa, która dowiezie produkt pod Twój dom i wniesie go pod wskazany adres. Z góry będziesz powiadomiony o tym ile potrwa usługa.
  3. Następnie ekipa dokona wszystkich koniecznych czynności związanych z montażem drzwi, ale nie tylko - również klamek, szyldów, wizjera, odbojników czy innych dodatków.
  4. Już wszystko gotowe? Drzwi prezentują się idealnie? Ale to jeszcze nie koniec! Nasza ekipa montażowa zawsze zostawia po sobie porządek. A jeśli będzie taka potrzeba, mogą również zabrać do utylizacji stare drzwi. (za dod. opł)

Jaki jest koszt?

Koszt montażu jest zależny od rodzaju produktu. Montaż drzwi wewnętrznych wynosi 180 zł netto, natomiast montaż drzwi wejściowych 480 zł netto. 

Montaż drzwi na nowe czy stare ościeżnice? 

W zależności od Twoich potrzeb, możemy zamontować Twoje drzwi zarówno na stare, jak i nowe ościeżnice. Decydując się na kupno drzwi z nową ościeżnicą (stałą lub regulowaną), ekipa dokona wszystkich koniecznych obróbek, aby jak najlepiej zadbać o wygląd Twoich wnętrz.

Dopasujemy zawiasy oraz nowe skrzydło do starej ościeżnicy. Jakie ma to zalety?

Nie będzie potrzeby demontowania ościeżnicy, a co za tym idzie - naprawiania ścian i dokonywania obróbki tynkarskiej lub malowania. Odchodzi również konieczność naprawiania podłóg, co czasem jest konieczne w przypadku montowania nowej ościeżnicy, która ma inny rozmiar. Montaż przebiega w czystości, ponieważ wszystkie czynności, które mogą powodować zabrudzenia, są wykonywane poza lokalem (na przykład na klatce schodowej).

Ile będziesz czekać na montaż?

Okres oczekiwania jest zależny od wybranego przez Ciebie modelu. W przypadku drzwi, które mamy dostępne na stanie, będziemy mogli dokonać montażu w ciągu 7 dni od zamówienia. 

 

Natomiast są też takie modele, na które trzeba nieco dłużej poczekać, wtedy okres ten może wynosić od 4 do 6/8 tygodni.

Ile trwa montowanie drzwi?

Jeśli są to drzwi wejściowe to może to zająć do 4 h, natomiast w przypadku drzwi wewnętrznych zajmuje to zwykle do 2 godzin.

 

Czym się różni montaż drzwi zewnętrznych od wewnętrznych?

 

W przypadku drzwi wejściowych robi się również obróbkę murarską i tynkarską. A jeśli chodzi o modele wewnętrzne montowane na istniejące ościeżnice to z reguły nie ma potrzeby dokonywania żadnych dodatkowych obróbek.

Czy jest gwarancja? 

Tak, gwarancja jest na okres 2 lat. W razie potrzeby przyjeżdżamy do Twojego domu i naprawiamy lub wymieniamy drzwi na miejscu. Jest to spora różnica jeśli porównać z kupnem drzwi w markecie. W przypadku jakiejkolwiek awarii to po Twojej stronie byłby obowiązek dostarczenia wadliwego produktu. U na wszystko robimy w trosce o klienta, jeśli wystąpi jakiś problem, przyjedziemy do Ciebie, ocenimy stan i naprawiamy na miejscu lub w razie konieczności zamówimy nowe, a Tobie zapewnimy drzwi zastępcze. 

Dojazd ekipy montażowej

Umówiłeś się na konkretny termin, jednak okazało się, że z przyczyn leżących po Twojej stronie, montaż nie mógł zostać zrealizowany i ekipa musi przyjechać ponownie?

Będzie to niestety wymagało ponownej zapłaty w wysokości 150 zł netto, bo taki jest koszt dojazdu ekipy montażowej.

W jakich miastach można skorzystać z usługi?

Obsługujemy klientów na obszarze całej Polski. Są to głównie miasta oraz mniejsze miasteczka oraz wsie w pobliskim promieniu. Mapę z dojazdem znajdziesz na stronie głównej, gdzie przejdziesz również do głównych kategorii z ofertą drzwi.

 

 

x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00