*/?>

Jakie powinny być dobrze drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku? Wybór odpowiednich drzwi wejściowych do bloku jest równie istotny, jak w przypadku domu jednorodzinnego. To właśnie solidne drzwi zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie oraz sprawią, że przebywanie w mieszkaniu będzie bardziej komfortowe. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne do bloku?2 656,00 zł Brutto 8% VAT
Delta Master 68KL
3 121,00 zł Brutto 8% VAT
Delta Magnum 56K
Promocja 10%
2 107,00 zł
1 890,00 zł Brutto 8% VAT
Kr Center Bastion N-02
2 472,00 zł Brutto 8% VAT
Gerda COMFORT 60
3 510,00 zł Brutto 8% VAT
Delta Magnum 68KR
1 497,00 zł Brutto 8% VAT
Erkado Atlas set
1 515,00 zł Brutto 8% VAT
ERKADO Forteca RC2
3 769,00 zł Brutto 8% VAT
Delta Magnum 58K
2 697,00 zł Brutto 8% VAT
WIKĘD 26F
2 697,00 zł Brutto 8% VAT
WIKĘD 26G
4 050,00 zł Brutto 8% VAT
Delta Magnum 84K
2 657,00 zł Brutto 8% VAT
Delta Premium 56S
1 362,00 zł Brutto 8% VAT
DRE Solid RC2

model-do-bloku-drzwi-zewnętrzne

Zadzwoń i porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

SKONTAKTUJ SIĘ

Dlaczego drzwi zewnętrzne do bloku od dobredrzwi.pl to dobry wybór?

Kupując w naszym sklepie otrzymasz:

  • ofertę drzwi zewnętrznych do bloku wyselekcjonowaną spośród najlepszych polskich i zagranicznych producentów na podstawie 25 lat doświadczenia w branży,
  • bezpłatną wizytę doradcy, który pomoże wybrać odpowiedni model, a także wykona za Ciebie wszystkie niezbędne pomiary,
  • prezentację próbek kolorów i oklein - porównasz różne modele w miejscu docelowym, dzięki czemu zobaczysz, jak dany produkt realnie prezentuje się w zastanym oświetleniu,
  • demontaż i utylizację poprzednich drzwi,
  • profesjonalny montaż wykonany przez doświadczone ekipy montażowe,
  • opiekę serwisową.

Właściwy dobór i montaż drzwi zewnętrznych do bloku

Zanim przejdziemy do zastanawiania się, jakie cechy powinny mieć odpowiednie drzwi zewnętrzne do bloku, warto przypomnieć, jak ważny jest nie tylko właściwy dobór drzwi, ale również ich profesjonalny montaż. Nawet jeśli kupisz idealny model drzwi, który spełnia wszystkie Twoje wymagania i ma świetne właściwości, to ich nieprawidłowy montaż może zniszczyć cały efekt. Niedokładny montaż może sprawić, że właściwości drzwi nie będą spełniały obietnic producenta co do parametrów termoizolacyjnych czy antywłamaniowych, a pieniądze, które przeznaczysz na zakup modelu dobrej jakości, będą wyrzucone w błoto.

Najważniejsze cechy drzwi zewnętrznych do mieszkania w bloku

Jakie cechy powinny mieć drzwi zewnętrzne do bloku, które przez długie lata będą bezinwazyjnie służyć Tobie i Twoim najbliższym? Wybierając drzwi do mieszkania, zwróć uwagę na ich trwałość. Skrzydła zewnętrzne wymieniamy zwykle raz na kilkanaście lat. Nie warto kupować najtańszego modelu, który za 2-3 lata nie dość, że nie będzie wyglądał już tak atrakcyjnie, jak w dniu zakupu, to może przestać działać płynnie. Na co jeszcze zwrócić uwagę, kupując drzwi do mieszkania?

Antywłamaniowe drzwi do mieszkania

Mieszkania w bloku są celem włamań znacznie rzadziej niż domy prywatne. Ma na to wpływ dodatkowa bariera, jaką są drzwi wejściowe do budynku oraz – a może przede wszystkim – niezawodna straż sąsiedzka. Mieszkania w bloku są na tyle blisko siebie, że włamywaczowi znacznie trudniej jest dostać się do mieszkania niezauważonym. Mimo to wybierając drzwi zewnętrzne do bloku, warto zwrócić uwagę na ich właściwości antywłamaniowe. Modele antywłamaniowe oznaczane są symbolami od RC1 do RC6. Symbol RC1 oznacza najbardziej podstawowe zabezpieczenie, natomiast modele oznaczone symbolem RC6 stosuje się w budynkach, w których przechowywane są przedmioty o bardzo wysokiej wartości. 

 

Jaka konstrukcję mają antywłamaniowe drzwi do mieszkania? Skrzydła takich modeli wzmocnione są specjalnymi kratownicami oraz prętami. Mają również dodatkowe zabezpieczenia przed wyważeniem w postaci bolców i rygli. Dodatkowym zabezpieczeniem są często wzmocnione zamki oraz zawiasy.

Drzwi zewnętrzne do bloku, izolujące przed hałasem

Myślisz, że hałas przedostający się przez drzwi wejściowe jest uciążliwy tylko dla mieszkańców domów prywatnych usytuowanych przy ruchliwych ulicach? Nic bardziej mylnego. Wybierając drzwi zewnętrzne do bloku, również powinieneś sprawdzić, czy będą mogły one wystarczająco pochłaniać hałasy dobiegające z zewnątrz. Odgłosy dobiegające z klatki schodowej mogą być wyjątkowo uciążliwe. Głośno szczekający pies o wczesnych godzinach porannych, biegające dzieci, rozmowy sąsiadów wchodzących do swojego mieszkania nocą – te wszystkie dźwięki bywają bardzo irytujące – szczególnie jeśli akurat chcesz spać lub w pełni skupić się na pracy.

 

Wybierając drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku, zwróć więc uwagę na ich izolacyjność akustyczną. Za modele, które będą wystarczająco dobrze izolować przed hałasami, uznaje się te o izolacyjności na poziomie 30 dB.

Drzwi do mieszkania z dobrą izolacją termiczną

Czy jest sens wybierać termoizolacyjne zewnętrzne drzwi do bloku, jeśli nie wychodzi się przez nie bezpośrednio na zewnątrz, a jedynie na klatkę schodową? Oczywiście, że tak! Klatki schodowe często są ogrzewane, ale i tak temperatura w nich panująca jest znacznie niższa niż ta, którą chcielibyśmy utrzymać w naszym domu – szczególnie podczas mroźnej zimy.

 

Żyjemy w czasach, w których oszczędzanie zasobów energetycznych powinno być naszym największym priorytetem. Nie tylko dlatego, że gaz, prąd i surowce grzewcze są coraz droższe, ale również dlatego, że ich zasoby nie są niewyczerpywalne. Właśnie dlatego inwestycja w dobre drzwi termoizolacyjne, które zatrzymają ciepło w środku i będą barierą dla chłodu z zewnątrz, po jakimś czasie zwróci się z nawiązką. Wybierając termoizolacyjne drzwi dobrej jakości, zmniejszysz rachunki za ogrzewanie i poprawisz komfort życia wszystkich mieszkańców.

Design drzwi zewnętrznych do bloku - stylowe drzwi do mieszkania

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne do bloku? Oczywiście na wygląd! To, jak wizualnie prezentują się drzwi do Twojego mieszkania, jest bardzo istotne. W końcu to właśnie je jako pierwsze widzą wszyscy goście, których zapraszasz do swojego domu. Jak odpowiednio dobrać drzwi? Jeśli w całym budynku obowiązują zasady dotyczące wyglądu skrzydeł, warto się do nich dostosować. Spójne drzwi sprawiają, że klatka schodowa prezentuje się estetycznie i harmonijnie.

 

Jeśli w Twoim budynku mieszkalnym nie obowiązują żadne zasady dotyczące estetyki drzwi, możesz dobrać je do wystroju swojego mieszkania. Jeśli wybrałeś aranżację w stylu skandynawskim, postaw na drzwi w jasnym kolorze drewna. Jeżeli w Twoim domu dominuje styl loftowy, warto dobrać stalowe drzwi w ciemnej kolorystyce, np. grafitowe lub antracytowe. Chcesz, żeby Twoje drzwi wyróżniały się oraz by żaden z Twoich gości nie miał kłopotu z trafieniem do swojego mieszkania? Wybierz skrzydło w intensywnym kolorze, np. czerwonym, żółtym lub zielonym! Takie nietypowe drzwi sprawią, że Twoje mieszkanie trudno będzie przegapić. Modelem, na którym bardzo często decydują się nasi klienci, są również klasyczne drzwi w różnych kolorach drewnopodobnych.

Drzwi zewnętrzne do bloku - nowoczesne skrzydła drzwiowe

Szukasz idealnych drzwi do bloku? Jeśli tak, to koniecznie zwróć uwagę na naszą ofertę. Znajdziesz w niej wysokiej jakości drzwi zewnętrzne do bloku.

Idealne drzwi do mieszkania w bloku

W naszej ofercie znajdziesz drzwi zewnętrzne do mieszkań w bloku, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapewniamy drzwi antywłamaniowe oraz modelowane na indywidualne zamówienie. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostosować się do każdego rodzaju budynków i potrzeb klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Wszystkie modele drzwi zewnętrznych znajdziesz tutaj

Szukasz innych typów drzwi zewnętrznych?

Jeśli zastanawiasz się nad drzwiami zewnętrznymi w innym typie, sprawdź także:

 

Zobacz całą ofertę drzwi zewnętrznych

 

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą

 

tel.: 530 992 000

info@dobredrzwi.pl

 

Czynne: Pn-Pt - 8:00 - 18:00

Sob: 8:00 - 14:00

 

 

 

x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00