*/?>

Drzwi DRE

Firma DRE powstała w 1989 roku, a produkcją drzwi zajmuje się od 2004 roku. Obecnie specjalizuje się w tworzeniu przeróżnych rodzajów skrzydeł drzwiowych, które znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i usługowym.

Oferta firmy DRE

Asortyment obejmuje drzwi wewnętrzne DRE klasyczne i przesuwne, a także składane. Znajdziesz w nim również modele ramowe, płytowe oraz szklane. Jedną z propozycji są tworzone przez markę DRE drzwi wejściowe, w tym techniczne o zaawansowanych parametrach wytrzymałościowych. Są one dedykowane obiektom przemysłowym i użyteczności publicznej, w których priorytetem jest trwałość i odporność na uszkodzenia.

Nowoczesne rozwiązania do Twojego domu

Za nowoczesność i solidność proponowanych rozwiązań odpowiada przede wszystkim doświadczenie firmy oraz korzystanie z innowacyjnych technologii do projektowania i produkcji. Drzwi zewnętrzne DRE wyróżniają imponujące właściwości izolacyjne, chroniące wnętrze przed wychłodzeniem oraz włamaniem. Stanowią one wizytówkę domu lub firmy, a z uwagi na staranne wykończenie, stają się elementem dekoracyjnym i reprezentacyjnym.

Wysoka jakość skrzydeł drzwiowych

Najwyższa jakość drzwi gwarantowana jest przez użycie materiałów o wysokiej jakości oraz dzięki precyzyjnemu wykonaniu. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne są dostępne w różnych stylach i kolorach, a także mogą być personalizowane zgodnie z potrzebami klienta.

Szeroki wybór produktów marki DRE

Drzwi firmy DRE to gwarancja wysokiej jakości. Firma korzysta tylko z najwyższej jakości materiałów, a każdy produkt jest dokładnie sprawdzany przed wysyłką. Ponadto, drzwi DRE są łatwe w utrzymaniu i mogą być używane przez długi czas bez konieczności ich naprawy lub wymiany. Szeroki wybór kolorów sprawia , że każdy może znaleźć idealne drzwi do swojego domu lub mieszkania.

Technologie drzwi DRE, czyli czym wyróżniają się modele tej marki?

Marka DRE słynie z zamiłowania do nowoczesnych rozwiązań i szukania nowych możliwości w tworzeniu innowacyjnych drzwi. Firma intensywnie śledzi i obserwuje trendy oraz słucha swoich klientów. Wszystko po to, by móc zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane zarówno do pomieszczenia, jak i do wymagań lub gustu klienta. 

 

Członkowie zespołu wiedzą, że drzwi są wizytówką każdego domu. Te wejściowe są pierwszą rzeczą, jaką widzi każda osoba odwiedzająca dom lub mieszkanie. Wygląd drzwi wewnętrznych ma natomiast ogromne znaczenie dla tego, jak finalnie prezentuje się aranżacja wnętrza. 

 

Właśnie dlatego produkcja drzwi DRE opiera się o surowce, które są doskonałej jakości. Materiały, z jakich korzystają specjaliści w halach produkcyjnych, są sprowadzane od certyfikowanych dostawców z Polski i Europy. Firma ma ogromne zaplecze technologiczne pozwalające wprowadzać innowacje usprawniające proces produkcji oraz produkować niestandardowe modele.

Konfigurator drzwi DRE

Na stronie producenta drzwi DRE klienci mogą skorzystać ze specjalnego konfiguratora, który umożliwia stworzenie projektu modelu idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Konfigurator pozwala wybrać, czy klient chce kupić DRE drzwi bezprzylgowe, przylgowe czy przesuwne. Kolejnym krokiem jest wybór szerokości drzwi, rodzaju wypełnienia, rodzaju szyby (jeśli drzwi mają być przeszklone), strony otwierania drzwi, ilości zawiasów, rodzaju zamka i ewentualnie opcji WC. Konfigurator umożliwia również wybór koloru – klient może wybrać drzwi DRE białe, szare, czarne, w różnych kolorach drewna lub innych, pasujących do konkretnego wnętrza barwach. Po zakończeniu konfiguracji klient otrzymuje wizualizację wybranych drzwi oraz kwotę, jaką będzie musiał zapłacić za skrzydło lub skrzydło z ościeżnicą.  Konfigurator generuje również unikalny kod konkretnego projektu, który można pokazać np. sprzedawcy w sklepie stacjonarnym.

Inspiracje od DRE

Na stronie internetowej DRE klienci mogą również obejrzeć szereg gotowych aranżacji wnętrz z odpowiednio dopasowanymi modelami drzwi z oferty DRE. Takie wizualizacje pozwalają sprawdzić, jak konkretne modele wyglądają w różnych aranżacjach. Inspiracje od DRE sprawiają, że klientowi znacznie łatwiej jest wyobrazić sobie konkretnym model drzwi we własnym domu lub mieszkaniu.

DRE drzwi – co jeszcze warto wiedzieć o ofercie producenta?

Oferta producenta DRE drzwi dzieli się na 7 kategorii różniące się zarówno wyglądem, jak i właściwościami. Co warto wiedzieć o poszczególnych kategoriach drzwi DRE?

  • Drzwi ramowe. Drzwi ramowe to modele, w których konstrukcja układa się w ramę z dwóch pionowych oraz dwóch poziomych belek. Do stworzenia obramowania producenci wykorzystują płytę drewnopochodną, drewno lub płytę HDF (w szczególności wtedy, gdy drzwi mają przeszklenia). W ofercie drzwi ramowych znajdują się drzwi DRE wewnętrzne przylgowe oraz bezprzylgowe w różnych wersjach – malowane, okleinowe, matowe czy z połyskiem. Producent oferuje również bardziej nietypowe modele, np. drzwi ukryte DRE. Drzwi ramowe cechuje klasyczny wygląd, trwałość oraz bardzo stabilna konstrukcja, dlatego tego rodzaju modele cieszą cię bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów.
  • Drzwi techniczne. Producent drzwi DRE w swojej ofercie ma również trwałe i wytrzymałe drzwi techniczne, które nie tylko zapewniają pełne bezpieczeństwo, ale również prezentują się bardzo estetycznie. Drzwi techniczne DRE w niczym nie przypominają ciężkich metalowych skrzydeł, z którymi mogą się kojarzyć. Producent oferuje bardzo estetyczne drzwi o wyglądzie drewna, które mogą być wzbogacone o ciekawe przeszklenia lub trójwymiarowe dekory. Techniczne drzwi mogą być wykorzystywane jako wejście do budynku mieszkalnego lub budynku użyteczności publicznej. Drzwi techniczne często używane są również jako wejście główne do budynku wielorodzinnego. Wszystkie modele techniczne od DRE mają świetne właściwości antywłamaniowe i przeciwpożarowe.
  • Drzwi przesuwne. Drzwi przesuwne DRE to modele, które mogą być świetną alternatywą dla modeli z klasycznymi skrzydłami. Suwane modele sprawdzają się w mieszkaniach, w których brakuje miejsca na otwieranie tradycyjnego skrzydła. Drzwi rozsuwane zajmują zdecydowanie mniej miejsca, a przy tym wyglądają estetycznie i designersko. Drzwi przesuwne od DRE montowane są na specjalnej prowadnicy, która umożliwia ich płynne działanie. Konfigurator dostępny na stronie producenta umożliwia samodzielne stworzenie dowolnego rodzaju skrzydła i zamówienie go w wersji przesuwnej.
  • Drzwi płytowe. Drzwi płytowe DRE wykonywane są z jednej drewnopochodnej płyty lub takiej, która składa się z ramiaka i wypełnienia. Tego rodzaju drzwi świetnie sprawdzają się w mieszkaniach oraz domach. DRE oferuje różne rodzaje drzwi, np. modele o nietypowych wymiarach, drzwi z odwróconą przylgą czy dekoracyjnymi przeszkleniami. Klienci mogą wybrać pasujący model z gotowej oferty producenta lub zamówić drzwi na wymiar.
  • Drzwi składane. Modele składane to takie, których skrzydło złożone jest z dwóch części połączonych przy pomocy trzech zawiasów. Składane drzwi inaczej nazywane są łamanymi i świetnie sprawdzają się np. w niewielkich wnętrzach, w których brakuje miejsca do otwierania drzwi z klasycznymi skrzydłami. Tego rodzaju drzwi są bardzo praktyczne i uniwersalne oraz łatwo można dopasować je do każdej aranżacji.
  • Drzwi wejściowe. DRE drzwi zewnętrzne to modele antywłamaniowe, akustyczne oraz cechujące się dobrą izolacją termiczną. Producent oferuje drzwi, które sprawdzą się zarówno jako wejście do mieszkania, jak i wejście do domu jednorodzinnego. Wybierając drzwi zewnętrzne DRE warto pamiętać o tym, że to element, który jest prawdziwą wizytówką każdego domu. To właśnie na drzwi zewnętrzne jako pierwsze patrzy każdy, kto odwiedza nasz dom. Właśnie dlatego warto zadbać o to, by skrzydło było nie tylko bezpieczne i funkcjonalne, ale również estetyczne.
  • Drzwi szklane. Szklane drzwi DRE to modele, które pięknie przepuszczają światło i świetnie sprawdzają się np. we wnętrzach z ciemnymi korytarzami. Tego rodzaju skrzydła drzwiowe wykonywane są z jednolitego, grubego i hartowanego szkła, dzięki czemu są bardzo trwałe, wytrzymałe i bezpieczne. Szyba drzwi może być wykonana z przezroczystego, matowego lub mlecznego szkła. W wielu modelach wykorzystywane jest również połączenie kilku rodzajów szklanej powierzchni, dzięki czemu efekt jest ciekawy i nietuzinkowy.

 

Pokaż: Siatka / Lista
Pokaż:
Sortowanie:
1 549,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 434,26 zł
DRE OLIMP 10 EI30/EI60
2 878,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 2 664,81 zł
DRE OLIMP 20 EI30/EI60
3 505,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 3 245,37 zł
DRE OLIMP 30 EI30/EI60
3 348,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 3 100,00 zł
DRE OLIMP 40 EI30/EI60
1 082,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 001,85 zł
DRE Galla
Promocja 13%
757,00 zł
661,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 612,04 zł
DRE Auri
1 138,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 053,70 zł
DRE Berge
848,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 785,19 zł
DRE Elsa
623,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 576,85 zł
DRE Selene
874,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 809,26 zł
DRE Ena
731,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 676,85 zł
DRE Estra
1 077,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 997,22 zł
DRE Even
832,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 770,37 zł
DRE Fosca
832,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 770,37 zł
DRE Piano
Promocja 17%
757,00 zł
625,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 578,70 zł
DRE Premium
Promocja 13%
757,00 zł
661,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 612,04 zł
DRE Reva
849,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 786,11 zł
DRE Scala
784,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 725,93 zł
DRE Solte
905,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 837,96 zł
DRE Triesta
905,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 837,96 zł
DRE Verano
757,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 700,93 zł
DRE Verso
1 077,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 997,22 zł
DRE Vetro A
1 000,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 925,93 zł
DRE Vetro D
542,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 501,85 zł
DRE Arte
665,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 615,74 zł
DRE Binito
748,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 692,59 zł
DRE Carla
894,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 827,78 zł
DRE Claro
554,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 512,96 zł
DRE Uni
665,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 615,74 zł
DRE Fargo
1 361,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 260,19 zł
DRE Vetro-E
1 040,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 962,96 zł
DRE Wood
1 040,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 962,96 zł
DRE Grafi
1 037,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 960,19 zł
DRE Lux
1 287,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 191,67 zł
DRE Vetro-E Synchro
1 558,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 442,59 zł
DRE Ilis
1 558,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 442,59 zł
DRE Nella
1 311,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 213,89 zł
DRE Silia
1 718,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 590,74 zł
DRE Vetro D2
751,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 695,37 zł
DRE Fano
862,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 798,15 zł
DRE Finea
541,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 500,93 zł
DRE Deco
753,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 697,22 zł
DRE Modern
704,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 651,85 zł
DRE Kanon
417,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 386,11 zł
DRE Standard
Promocja 13%
757,00 zł
661,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 612,04 zł
DRE Auri
665,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 615,74 zł
DRE Binito 20
678,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 627,78 zł
DRE Plus
1 155,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 069,44 zł
DRE Supreme Hampton
1 177,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 089,81 zł
DRE Supreme Sol
1 297,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 200,93 zł
DRE Supreme City
1 021,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 945,37 zł
DRE Supreme Soho
438,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 405,56 zł
DRE Sara Eco 2
1 131,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 047,22 zł
DRE Vetro-E
785,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 726,85 zł
DRE Folde
1 344,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 244,44 zł
DRE Athos EI30
1 643,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 521,30 zł
DRE Forca EI30
1 580,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 462,96 zł
DRE Forca B RC3
701,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 649,07 zł
DRE Enter akustik 32 dB
1 362,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 1 261,11 zł
DRE Solid RC2
666,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 616,67 zł
DRE Sigma
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00