7 837,00 zł Brutto 8% VAT
CAL Gigaball
2 747,00 zł Brutto 8% VAT
Delta Royal 84WKW
9 387,00 zł Brutto 8% VAT
Gerda ALTUS FE3
2 437,00 zł Brutto 8% VAT
Delta Perfect 68X
10 037,00 zł Brutto 8% VAT
Gerda ALTUS GD3
9 387,00 zł Brutto 8% VAT
Gerda ALTUS FE2
10 307,00 zł Brutto 8% VAT
Gerda ALTUS GH1
7 837,00 zł Brutto 8% VAT
CAL Dekasuw
4 007,00 zł Brutto 8% VAT
CAL Jagienka
8 847,00 zł Brutto 8% VAT
Gerda ALTUS FB1
7 837,00 zł Brutto 8% VAT
CAL Decyuran
4 007,00 zł Brutto 8% VAT
CAL Mszczuj
5 184,00 zł Brutto 8% VAT
ERKADO P40
6 318,00 zł Brutto 8% VAT
ERKADO P87

Drzwi pasywne - nie tylko do domów energooszczędnych

Oferujemy drzwi o wysokich parametrach termoizolacyjnych. Oznacza to, że możesz wykorzystać je w domu o charakterze pasywnym, ponieważ skutecznie niwelują potencjalne straty ciepła. Montuje się je jednak nie tylko w budynkach energooszczędnych, gdyż swoją funkcję spełniają one także w standardowych obiektach. Postaw na te modele, jeśli zależy Ci na zwiększeniu efektywności ogrzewania w domu oraz zminimalizowaniu efektu uciekania ciepła z wnętrz. Zobacz proponowane drzwi pasywne i poznaj ich unikalne właściwości techniczne.

Drzwi pasywne – co to znaczy?

Przeznaczenie prezentowanych produktów sprowadza się przede wszystkim do blokowania ciepła, które z łatwością ucieka z domu na zewnątrz, co przyczynia się do wzrostu rachunków za ogrzewanie. Za skuteczność drzwi do domu pasywnego są odpowiedzialne materiały wykorzystywane do produkcji, a także ich specyficzna konstrukcja i... prawidłowy montaż. Najważniejszy parametr to współczynnik przenikania ciepła. Oznacza się go symbolem U. Optymalna wartość wynosi nie więcej niż 0,8 W/(m²K), jednak najczęściej spotyka się modele, których parametry izolacyjne mieszczą się w granicy 0,5-0,6 W/(m²K). Jest to możliwe dzięki zastosowaniu uszczelek, progów i ościeżnic efektywnie zatrzymujących ciepło. Dzięki temu drzwi pasywne stanowią skuteczny wiatrołap, pomagając w wydajnym ogrzaniu pomieszczeń. Chronią również przed wilgocią i zimnem.

Wybierając drzwi pasywne, zwróć uwagę na wspomniane parametry. Powinny one być potwierdzone stosownymi certyfikatami uzyskanymi w wyniku rzetelnych testów jakościowych. Tylko wtedy masz pewność, że produkt spełni swoje zadanie. W naszej ofercie proponujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowany asortyment, któremu możesz zaufać!

Drzwi pasywne – producenci godni zaufania

W naszej ofercie znajdziesz drzwi pasywne Gerda, Barański, Delta, CAR, Dobroplast, Dierre, Erkado, Martom, Mikea, PTZ oraz Wikęd. To marki cenione w branży stolarskiej za wysoką jakość proponowanych produktów. Cechuje ona również modele pasywne – warto wybierać je starannie, ponieważ to właśnie drzwi i okna stanowią newralgiczne punkty każdego budynku, przez które ciepło może uciekać w chłodne dni.

Do wyboru masz drzwi pasywne drewniane i stalowe. Ich montaż sprawdza się nie tylko w domach mieszkalnych, ale również w obiektach użyteczności publicznej, na magazynach i w zakładach pracy. Bogaty asortyment sprzyja dokonaniu satysfakcjonujących zakupów – z łatwością dobierzesz model idealnie odzwierciedlający Twoje indywidualne preferencje estetyczne. Znaczenie ma też to, aby drzwi pasowały do designu budynku, harmonizowały z jego stylem i uzupełniały go.

Decydując się na drzwi stalowe pasywne, zyskujesz solidną i ciężką konstrukcję, która przetrwa przez wiele lat. Modele drewniane także wyróżnia wytrzymałość i odporność. Wiele z nich wyposażono w ciekawe zdobienia i przeszklenia, podnoszące walory wizualne i łagodzące nieco surowy wygląd. Zobacz proponowane produkty i wybierz dla siebie drzwi o parametrach termoizolacyjnych. Zachowaj ciepło we wnętrzach nawet w mroźne, zimowe dni!