*/?>
1 609,00 zł Brutto 8% VAT
ASILO Linate 2
1 609,00 zł Brutto 8% VAT
ASILO Marconi 2
2 917,00 zł Brutto 8% VAT
VIVENTO EI60 32dB
2 123,00 zł Brutto 8% VAT
Erkado LEDA EI30
2 576,00 zł Brutto 8% VAT
Erkado LEDA EI60
1 344,00 zł Brutto 8% VAT
DRE Athos EI30
1 580,00 zł Brutto 8% VAT
DRE Forca B RC3
1 643,00 zł Brutto 8% VAT
DRE Forca EI30
2 787,00 zł Brutto 8% VAT
VIVENTO EI30 32dB
2 155,00 zł Brutto 8% VAT
Porta INNOVO 37dB
2 317,00 zł Brutto 8% VAT
PSK PVC Encore HS
1 687,00 zł Brutto 8% VAT
VIVENTO Inset
3 114,00 zł Brutto 8% VAT
Porta INNOVO 42dB
1 764,00 zł Brutto 8% VAT
Porta Enduro
2 691,00 zł Brutto 8% VAT
Porta Extreme RC3

Drzwi techniczne – więcej niż oddzielenie pomieszczeń

Potrzebujesz produktu, który będzie solidnie wykonany? Może oczekujesz spełnienia przez niego dodatkowych funkcji? W takim przypadku dobrze trafiłeś! Odpowiedzią na te pytania są drzwi techniczne, które znajdziesz w naszej ofercie. To idealne rozwiązanie nie tylko dla twojego zakładu pracy, ale także dla prywatnego domu (mogą posłużyć jako drzwi wejściowe). Posłużą nie tylko jako oddzielenie pomieszczeń, ochronią cię także przed pożarem czy włamaniem.

Oferujemy wysokiej jakości produkty stworzone przez znane firmy – specjalizują się one w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań nie tylko do domów prywatnych, lecz także do zakładów pracy, obiektów przemysłowych i produkcyjnych, magazynów czy lokali użytkowych. Nasz asortyment został starannie skomponowany, abyś miał pewność, że – niezależnie od potrzeb – znajdziesz idealny model, który odpowie na Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania z produktami dostępnymi w tej kategorii. Nie wiesz, które skrzydła drzwiowe wybrać? Z chęcią doradzimy i pomożemy dokonać satysfakcjonujących zakupów!

Co to znaczy: drzwi techniczne?

To modele o przeznaczeniu specjalistycznym, a ich zadaniem jest spełnienie określonej funkcji. Są one wykonywane z myślą o montażu w środowiskach, w których panują specyficzne warunki – wysokie temperatury, duża wilgotność powietrza czy skrajne natężenie dźwięków. Mają zapewniać bezpieczeństwo i komfort przebywania w pomieszczeniach, w jakich są montowane i muszą spełniać określone normy poświadczane atestami. W naszym sklepie sprzedajemy wyłącznie produkty znanych i cenionych firm, które drzwi techniczne tworzą od lat – ich doświadczenie, wykorzystywanie sprawdzonych materiałów i innowacyjnych rozwiązań stanowią gwarancję skuteczności. W tej kategorii kupisz drzwi pochodzące od takich producentów, jak:

Jakie jest ich zastosowanie?

Niezależnie od tego, czy chcesz wybudować sobie dom, czy potrzebujesz ich do swojego lokalu, który wynająłeś pod restaurację czy sklep z ubraniami, model drzwi technicznych na pewno się przyda. W szczególności należy brać je pod uwagę, jeśli planujemy takie pomieszczenia jak piwnica, garaż, kotłownia, ale także tam, gdzie trzymamy coś ważnego i potrzebna jest pełna ochrona. Dlaczego warto postawić właśnie na nie? Są one tworzone z myślą o zapewnieniu maksymalnej ochrony – oznacza to, że do ich produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości materiały, a cała konstrukcja projektowana jest w przemyślany sposób, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz:

 • drzwi techniczne przeciwpożarowe – ich zadaniem jest zapobiegnięcie rozprzestrzenianiu ognia, zablokowanie płomieni oraz zwiększenie czasu na przeprowadzenie akcji gaśniczej i ewakuacyjnej. Montuje się je przeważnie w obiektach użyteczności publicznej, choć nie brakuje też inwestorów prywatnych decydujących się na to rozwiązanie w swoich domach (zwłaszcza, jeśli znajduje się w nich kotłownia). Oferujemy produkty ogniotrwałe ei30, ei60 oraz ei120 – oznaczenia te definiują maksymalny czas zatrzymania płomieni liczony w minutach. Najbardziej odporne modele są w stanie powstrzymać ogień nawet do dwóch godzin! Produkty są wyposażane w uszczelki dymoszczelne pęczniejące pod wpływem rosnącej temperatury. W ten sposób odcinają dostęp tlenu do pomieszczenia, w którym jest pożar i zapobiegają jego rozprzestrzenianiu. Aby cała konstrukcja spełniała wymogi ochrony przeciwpożarowej, należy do nich dobrać odpowiednie akcesoria – zarówno przeszklenia, jak i klamki muszą cechować się właściwościami przeciwogniowymi;
 • antywłamaniowe – te modele wykorzystuje się głównie w obiektach narażonych na ataki włamywaczy, lecz także w domach prywatnych.. Ich konstrukcja znacznie utrudnia sforsowanie przez osoby nieuprawnione, wymaga do tego użycia specjalistycznych narzędzi, co skutecznie zniechęca złodziei do podejmowania prób włamania. Produkty z ościeżnicą wykonaną z blachy stalowej są wyposażone bolce antywyważeniowe oraz większą liczbę zamków niż w produktach standardowych – oprócz głównego zamka są w nich też zamki dodatkowe. Co ważne, w takich modelach montuje się minimum trzy zawiasy ukryte w korpusie – dzięki temu złodziej nie ma do nich dostępu. Bolce antywłamaniowe sprawiają, że wyciągnięcie skrzydła z ościeżnicy staje się niemożliwe;
 • drzwi techniczne akustyczne – to kolejna grupa produktów, które znajdziesz w naszej ofercie. Wyróżniają je wysokie parametry dźwiękoszczelności, dzięki czemu możesz zamontować je w pomieszczeniach, w których panuje duży hałas. Są polecane do obiektów użyteczności publicznej, hal produkcyjnych i budynków gospodarczych. Z powodzeniem wykorzystasz je również jako skrzydła drzwiowe wejściowe z klatki schodowej. Izolacyjność akustyczna gwarantuje skuteczną barierę dla niepożądanych dźwięków. W naszej ofercie znajdziesz modele wygłuszające na poziomie nawet 42 dB i wyższym! Sprawdzą się też do studia nagraniowego, lokali muzycznych czy sal koncertowych, warsztatów samochodowych czy innych pomieszczeń, w których wykorzystuje się maszyny generujące duży hałas, 
 • wewnętrzne – specjalistyczne modele, które oferujemy w naszym sklepie to również produkty odporne na wilgoć. Montuje się je w takich obiektach, jak baseny, sauny czy pralnie. W nich bowiem panuje wysoka wilgotność powietrza, która mogłaby destrukcyjnie wpłynąć na konstrukcję klasycznych skrzydeł, doprowadzając do ich rdzewienia.

Gdzie zamontować drzwi techniczne?

Choć pierwszym skojarzeniem, jakie nasuwa się odnośnie modeli z tej kategorii, jest montaż w obiektach specjalistycznych, warto podkreślić, że sprawdzą się one także w Twoim domu. Drzwi techniczne do garażu i piwnicy to rozwiązanie niezwykle praktyczne – zapewnia bezpieczeństwo i ochronę przed włamywaczami i pożarem, jednocześnie tłumiąc hałasy dochodzące z tych pomieszczeń. Wybierz je, jeśli cenisz ciszę i spokój w domowych wnętrzach – nie zakłócą ich żadne dźwięki ani obawa przed złodziejami! 
 
Inwestorzy stawiają na drzwi techniczne do budynków wielorodzinnych – są one montowane w częściach wspólnych, na klatkach schodowych czy w przejściach do piwnicy, garażu podziemnego czy na strych. Często można je spotkać w takich pomieszczeniach jak wózkownie czy suszarnie. Swoje zastosowanie mają one również w lokalach gastronomicznych, na zapleczach sklepów wielkopowierzchniowych czy w galeriach handlowych. 
 

Wiele rozmiarów skrzydeł technicznych – wiele możliwości

Jednym z parametrów mających kolosalne znaczenie dla ich użyteczności jest ich rozmiar. Kluczowe jest bowiem dopasowanie szerokości i wysokości do parametrów metrażowych pomieszczenia. Ze względu na możliwości wyboru wielu rozmiarów wyróżniamy:

 • Drzwi techniczne 70 – są całkiem wąskie, co pozwala na zastosowanie ich w celu oszczędności miejsca lub jako wejście do miejsc rzadko otwieranych,
 • Drzwi techniczne 80 – odpowiednie do pomieszczeń gospodarczych, budynków przemysłowych czy hali produkcyjnych,
 • Drzwi techniczne 90 – stosowane najczęściej w budynkach na zewnątrz,
 • Drzwi techniczne 100 – stosunkowo szerokie, idealne do magazynów.

A może model na wymiar?

Często zdarzają się sytuacje, gdzie nowo powstały budynek ma duży, lub wyjątkowo mały metraż, a dostępne rozmiary nie spełniają naszych oczekiwań. Wówczas można skorzystać z opcji wykonania drzwi technicznych na wymiar. Dzięki temu oszczędzimy sobie nietrafionych zakupów oraz kłopotów związanych z ich zwrotem. Jeśli chcesz zamówić je w odpowiednim wymiarze, możesz skorzystać z naszej usługi bezpłatnego pomiaru.

Nadają się zarówno za zewnątrz jak i wewnątrz

Zastanawiasz się, czy takie produkty nadają się na zewnątrz? Odpowiedź brzmi: tak! Z drzwiami technicznymi jest podobna historia, co z tymi zwykłymi, dzielimy je ze względu na miejsce ich użytkowania. Zewnętrzne, mogą służyć jako wejściowe, jednocześnie chroniąc nas przed różnego rodzaju włamaniami. Oprócz tego jest to świetna izolacja przed zjawiskami atmosferycznymi. Nie tylko będą zatrzymywać ciepło, ale także chłód w pomieszczeniu. Dostępne są również drzwi techniczne ocieplane stanowiące dodatkową ochronę.

O drzwiach technicznych wewnętrznych można powiedzieć, chociażby to, że idealnie sprawdzą się do pomieszczeń rzadko uczęszczanych, takich jak piwnice. Sprawdzą się także jako wejście bezpośrednio z garażu do naszego domu. Ze względu na ich odporność na ogień, będą pasować jako oddzielenie poszczególnych pomieszczeń w stolarni czy lakierni, gdzie występuje wysokie ryzyko pożaru. 

To dzięki drzwiom technicznym możesz być bezpieczny

Dzięki takiemu modelowi można być pewnym jednego – zapewnią nam większe bezpieczeństwo. Jest ono niezmiernie istotne, czy to w miejscach użyteczności publicznej, czy w zakładach pracy. Nie tylko ochronią przed kradzieżami czy pożarem, ale przede wszystkim zapewnią komfort psychiczny domownikom oraz pracownikom. Poczucie bezpieczeństwa jest tutaj najważniejsze. 

Dlaczego warto postawić na montaż drzwi technicznych w swoim obiekcie?

Gwarancja bezpieczeństwa jest największą zaletą decydującą o tym, że wielu inwestorów wybiera właśnie te modele do swoich projektów. Wysokiej jakości skrzydła metalowe stanowią skuteczną ochronę zarówno w budynkach użytkowych, jak i prywatnych. I choć kojarzą się głównie z użytecznością oraz spełniają rozmaite normy – akustyczne, przeciwpożarowe, dymoszczelne czy przeciwwilgociowe – występują też w różnorodnych stylach i kolorach, dlatego poza walorami praktycznymi warto docenić ich design. Możesz wybrać klasyczne drzwi techniczne szare – to uniwersalne rozwiązanie mające swoje zastosowanie w magazynach, halach produkcyjnych czy zakładach pracy, gdzie priorytetem jest wytrzymałość i solidność, a wygląd ma mniejsze znaczenie. 
 
Co jednak, jeśli kupujesz skrzydła drzwiowe do domu? Wtedy – poza oczywistymi parametrami praktycznymi – powinny one pasować do ogólnej aranżacji i zwyczajnie Ci się podobać. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć modeli wykonanych zgodnie z nowoczesnymi trendami! Proponujemy drzwi techniczne brązowe, czarne, białe, a także w innych kolorach. Dostępne są też produkty z przeszkleniami w różnych kształtach, ozdobnymi żłobieniami i elementami dekoracyjnymi. Te modele sprawdzą się jako wejściowe – dopasujesz je do elewacji i stolarki okiennej czy bramy garażowej, aby całość tworzyła spójną kompozycję. W ten sposób zyskasz solidność i bezpieczeństwo, nie rezygnując z estetyki.

Jak zamontować drzwi techniczne? Zleć to zadanie profesjonalistom!

Niezależnie od tego, czy chcesz wykorzystać drzwi techniczne na budowie, w obiekcie przemysłowym czy domu prywatnym, warto zlecić montaż drzwi profesjonalistom. To ważne nie tylko ze względu na bezpieczeństwo, lecz także utrzymanie gwarancji producenta – firmy wymagają montażu przez specjalistów, aby uwzględnić ewentualne reklamacje i uniknąć ryzyka uszkodzenia produktu przez niewprawione osoby. Od prawidłowego mocowania poszczególnych elementów konstrukcji zależy skuteczność zapewnianej ochrony – nie tylko przeciwpożarowej czy dymoszczelnej, lecz również antywłamaniowej czy izolacji akustycznej. Nasz sklep oferuje nie tylko sprzedaż skrzydeł drzwiowych. Dokonujemy też niezbędnych pomiarów, aby pomóc Ci wybrać odpowiednie modele. Służymy doradztwem merytorycznym – skontaktuj się z naszym pracownikiem i przedstaw mu swoje oczekiwania oraz wymogi projektowe, a z pewnością wskaże on najlepsze rozwiązania do danego budynku. Co więcej – po zakupie wykonamy montaż drzwi technicznych w Twoim budynku! 

Sprawdź bogatą ofertę naszych drzwi technicznych!

W naszym sklepie kupisz drzwi stalowe techniczne pełne oraz z szybą. Modele metalowe wyróżniają materiały, z jakich zostały wykonane – jest to blacha kwasoodporna oraz obustronnie ocynkowana. Oznacza to, że można je wykorzystać w środowiskach, w których panują trudne warunki, a wyposażenie narażone jest na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, w tym również środków chemicznych. Z tego względu te produkty są polecane do montażu w laboratoriach i przetwórniach. Drzwi techniczne z szybą są wyposażone w szkło hartowane odporne na zarysowania i stłuczenia.

Kup drzwi techniczne z akcesoriami

Wybierając drzwi techniczne pamiętaj o konieczności doboru kompatybilnych akcesoriów. Tylko z nimi stworzysz skuteczny system dedykowany konkretnym zastosowaniom. W naszej ofercie – poza skrzydłami drzwiowymi – znajdziesz też niezbędne elementy dodatkowe. Wśród nich warto zwrócić uwagę na: ościeżnice, progi, wizjery i klamki, wkładki do zamków. Wszystkie te komponenty muszą spełniać określone wymagania techniczne – w drzwiach przeciwpożarowych powinny cechować się odpornością na działanie ognia i wysokich temperatur, w produktach montowanych w środowiskach narażonych na działanie wody należy umieszczać akcesoria niepodatne na korozję. Nie wiesz, jak poprawnie skompletować zestaw, aby zyskać wysokiej jakości ochronę do swojego obiektu? Zapraszamy do kontaktu – z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości i doradzimy zakup odpowiednich produktów.

Dlaczego warto kupić drzwi techniczne właśnie u nas?

Nasz sklep specjalizuje się w sprzedaży drzwi różnego rodzaju, a oferta modeli technicznych jest imponująca. Skompletowaliśmy asortyment odpowiadający na rozmaite oczekiwania klientów – doskonale wiemy, że inwestorzy mają przeróżne wymagania i kupują je do domów prywatnych, obiektów przemysłowych i użytkowych, w tym także publicznych. Dlatego – aby odpowiedzieć na ich potrzeby – starannie dobieramy produkty do tej kategorii i weryfikujemy ich jakość. Nasza oferta to nie tylko sprzedaż – gwarantujemy również:
 • kompleksowe doradztwo merytoryczne – zgłoś się do nas i przedstaw założenia swojego projektu, a podpowiemy Ci, jakie drzwi techniczne będą do niego odpowiednie,
 • dokonanie niezbędnych pomiarów przed zakupem – chcesz mieć pewność, że wybrany model będzie idealnie pasował do danego pomieszczenia? Nasi pracownicy wykonają niezbędne pomiary,
 • dostawa zamówionych produktów wraz z montażem – nie musisz samodzielnie zmagać się z zamontowaniem kupionych produktów. Nasi specjaliści zrobią to za Ciebie, a usługa zostanie zrealizowana szybko i sprawnie!
Zapewniamy atrakcyjne ceny skrzydeł drzwiowych oraz bogaty wybór akcesoriów do nich. W naszym sklepie zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne komponenty, które stworzą skuteczny system antywłamaniowy, przeciwpożarowy czy o właściwościach dźwiękoszczelnych. 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Szukasz drzwi technicznych o sprawdzonej jakości i zweryfikowanych parametrach? Sprawdź nasz bogaty asortyment i postaw na modele, które zabezpieczą Twoje mienie. Różnorodność stylów, kolorów i wzorów pozwala Ci nie tylko zadbać o bezpieczeństwo, lecz także wykreować pożądany design w danym obiekcie. Nowoczesne, eleganckie, profesjonalne, klasyczne – każdy model cechuje się wysoką jakością, skutecznością i walorami użytkowymi. To inwestycja na długie lata, dlatego nie pozostawiaj decyzji o zakupie przypadkowi! Nasi doradcy pomogą Ci znaleźć idealne produkty spełniające normy i wymogi projektowe. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem i składania zamówień!
 

FAQ: Drzwi techniczne
Najczęściej zadawane pytania

Jakie jest zastosowanie drzwi technicznych? Kiedy je wybrać?

Wszędzie gdzie wynika to z projektu, wskazane jest także stosowanie takich drzwi pomiędzy domem a garażem oraz pomiędzy domem a kotłownią.

x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00