*/?>

Duży wybór drzwi dla mieszkańców Nowej Soli oferuje sklep Dobre Drzwi. Jeśli masz w planach zmianę wystroju wnętrz i poszukujesz modelu, który będzie pasował do Twojej nowej wizji mieszkania przejrzyj naszą ofertę. Mamy nadzieję, że uda Ci się znaleźć coś niezwykłego, co sprosta Twoim oczekiwaniom.

Szukasz drzwi do zadań specjalnych? Model akustyczny pomimo hałasu dochodzącego z zewnątrz, pomoże zachować Ci spokój i ciszę, wygłuszając irytujące dźwięki. Wybierz model z izolacją termiczną, dzięki niemu nawet zimą zatrzymasz ciepło w swoim domu. Mieszkańcy domów wolnostojących często decydują się na drzwi antywłamaniowe - takie też mamy w swojej ofercie.

Po obejrzeniu modeli na naszej stronie, wciąż masz problem z podjęciem decyzji o drzwiach idealnych dla Twojego domu? Chcesz, żeby odwiedził Cię konsultant w Nowej Soli i pomógł przy wyborze drzwi? Skorzystaj z darmowej opcji wizyty, w czasie której zostaną dokonane wszystkie potrzebne pomiary oraz konsultant przedstawi propozycje, które w Twoim mieszkaniu mogą się sprawdzić, zarówno pod względem praktycznym, jak i wizualnym.

Mieszkańcom Nowej Soli oferujemy także montaż drzwi. Współpracujemy z fachowcami, którzy zainstalują wybrany przez Ciebie model, a Ty będziesz mógł cieszyć się nim przez wiele lat.

Nie musisz już jeździć po sklepach budowlanych, teraz wystarczy, że zajrzysz na naszą stronę, a bez wychodzenia z domu możesz wybrać drzwi idealne dla siebie.

Koniecznie zajrzyj do naszej oferty! Jeśli znajdziesz swoje wymarzone drzwi, my z chęcią dostarczymy je do Ciebie do Nowej Soli.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu drzwi daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Nowej Soli

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00