*/?>

Mieszkasz w Zielonej Górze i chcesz wyposażyć swoje mieszkanie w solidne drzwi? Dobrze trafiłeś, ponieważ oferta sklepu Dobre Drzwi jest pełna różnorodnych produktów, które są stworzone tak, aby każdy z naszych klientów znalazł coś, co będzie spełniało jego oczekiwania.

Obecnie drzwi nie służą już tylko do oddzielania pomieszczeń, mają się też świetnie prezentować, oprócz tego drzwi łazienkowe mają zapewniać prywatność, a wejściowe dbać o bezpieczeństwo. Znajdziesz u nas nowoczesne i ponadczasowe modele, pochodzące od najlepszych producentów.

W naszej ofercie znajdują się drzwi w różnym stylu, zarówno modele minimalistyczne, nowoczesne, a także o charakterze śródziemnomorskim. Staramy się dopasować również do Waszych potrzeb, na przykład znajdziecie u nas drzwi, które chronią przed uciekaniem ciepła z pomieszczenia - z izolacją termiczną. Mamy również propozycję, dzięki której będziecie mogli zachować spokój i ciszę w pomieszczeniu, zapewni Wam to model akustyczny. Popularnym rozwiązaniem w domach wolnostojących są drzwi antywłamaniowe, które również znajdziecie w naszej ofercie.

W przypadku problemów z dokonaniem wyboru, polecamy skorzystać z pomocy naszego konsultanta, który w czasie darmowej wizyty zaprezentuje najlepsze możliwe opcje możliwe do zrealizowania na danym obszarze. Natomiast po dokonaniu wyboru, możemy zaoferować fachowców, z którymi współpracujemy. Bez problemu przyjadą do Zielonej Góry, aby zamontować drzwi w Twoim domu.

Znajdź swój wymarzony model i dołącz do grona naszych klientów z Zielonej Góry, zadowolonych z naszych drzwi.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Zielonej Górze

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00