*/?>

Jeśli szukasz solidnych drzwi w Świebodzinie to dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie olbrzymi wybór produktów oferowanych przez sklep Dobre Drzwi!

Z przyjemnością dopasujemy odpowiedni produkt do stylu Twojego domu czy mieszkania. Sprawimy, aby wizualnie świetnie grały ze sobą zarówno nowe drzwi, jak i Twoja wizja wystroju. Zapewniamy, że nasze produkty są trwałe i długie lata będą służyły Tobie i reszcie domowników.

Nasza oferta jest na tyle szeroka, że niezależnie od preferencji klientów jesteśmy w stanie zaoferować ciekawe rozwiązania. Na naszej stronie znajdują się zarówno proste drzwi w tradycyjnym stylu, ale także coś bardziej nowoczesnego. Pamiętamy również o osobach, które upodobały sobie styl śródziemnomorski i tego typu drzwi również znajdują się w naszej ofercie. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów.

Jeśli kwestia wyglądu nie jest dla Ciebie tak istotna, a szukasz czegoś, co będzie spełniało specjalistyczne funkcje, również mamy coś w zanadrzu! Osobom, które cenią sobie ciszę i spokój, oferujemy model akustyczny. Mieszkańcom, którym zimą zależy na utrzymaniu ciepła w pomieszczeniu, polecamy drzwi z izolacją termiczną.

Jeśli będziesz potrzebować pomocy w wyborze konkretnego modelu, zachęcamy Cię do skorzystania z darmowej wizyty konsultanta, spotkanie odbędzie się w Twoim domu w Świebodzinie i przedstawimy Ci propozycje drzwi, uwzględniając Twoje potrzeby.

Zajrzyj na naszą stronę internetową, mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie. A wtedy my dostarczymy drzwi do Twojego domu w Świebodzinie.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Świebodzinie

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00