*/?>

Mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim? Szukasz idealnych drzwi? Jeśli na oba te pytania odpowiedziałeś twierdząco to jesteś w dobrym miejscu, które pomoże Ci spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Dobre Drzwi oferuje szeroki wybór produktów, które dopasują się do Twojej wizji domu czy mieszkania, oznacza to, że wizualnie będą się wspaniale prezentować, ale my również zadbamy o to, aby były trwałe i służyły Tobie i Twoim domownikom przez długie lata!

Dzięki szerokiej ofercie mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie! Niezależnie od tego, czy wolisz proste, klasyczne drzwi, czy może preferujesz coś designerskiego, w nowoczesnym stylu, my postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. Jesteśmy świadomi, że wśród naszych klientów znajdują się osoby, które upodobały sobie bogate wzornictwo i skomplikowane zdobienia - dla takich osób też mamy coś wyjątkowego.

Natomiast jeśli Wasze upodobania idą bardziej w stronę funkcjonalności drzwi, to również jesteśmy w stanie zaproponować coś ciekawego. Osobom, które chcą zadbać o utrzymanie ciepła w pomieszczeniu, oferujemy model z izolacją termiczną. Mieszkańcom bloku, stroniącym od hałasu z klatki schodowej, proponujemy model akustyczny.

Widzisz? Każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie coś dla siebie! A jeśli dalej będzie Ci trudno podjąć decyzję, to skorzystaj z naszej darmowej wizyty konsultanta, przyjedzie on do Twojego domu w Gorzowie Wielkopolskim i pokaże Ci ofertę drzwi, uwzględniając najnowsze trendy.

Przejrzyj naszą stronę internetową, mamy nadzieję, że spośród kilkuset modeli uda Ci się wybrać coś, co sprosta Twoim oczekiwaniom, a my chętnie przywieziemy je do Twojego domu w Gorzowie Wielkopolskim.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Gorzowie Wielkopolskim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00