*/?>

Najwygodniejszy sposób kupowania drzwi w Polsce

Najwygodniejszy sposób kupowania drzwi w Polsce

Wydawać by się mogło, że zakup pięknych i praktycznych drzwi wymaga przejrzenia setek katalogów, dziesiątek stron internetowych oraz zjeżdżenia wszystkich sklepów budowlanych w mieście. 
 
Nie ma co ukrywać, że to wszystko pochłania mnóstwo czasu, energii i pieniędzy.
 
Bo przecież tracisz czas na przejazdy do sklepów, bieganie po alejkach i rozmyślaniu nad mnogością możliwości. Rozmawiasz także z doradcami, którym tak naprawdę nie zależy na Twojej satysfakcji z najlepszego wyboru, ale głównie na szybkiej sprzedaży drzwi. Nawet jeśli trafisz na pasjonata takiego jak my, to bez zobaczenia miejsca montażu i uwzględnienia wszystkich czynników, nie jest on w stanie polecić najlepszego rozwiązania. Moglibyśmy tutaj zakończyć czarnowidztwo i wyciągnąć pomocną dłoń, ale jest coś jeszcze, co chcemy Ci uświadomić...
 
Często zakup drzwi w markecie budowlanym generuje przeróbki, ponieważ model, który miał być idealny, nijak się ma zarówno do strony technicznej, jak i wizualnej. I musisz, albo kuć, wiercić w ścianach, przerabiać drzwi lub ościeżnice albo wymienić drzwi na inny model, bo ten jednak gryzie się z panelami czy ścianami. 
 

BARDZO WAŻNE!!!

W przypadku zakupu drzwi w markecie budowlanym żadna gwarancja nie uchroni Cię przed poważnymi kosztami, ponieważ drzwi MUSISZ ODESŁAĆ DO MARKETU na własną rękę, oraz wykonać demontaż i montaż wadliwych elementów a to zazwyczaj koszt kilkuset złotych.
 
A przecież można cieszyć się idealnie dobranymi drzwiami, unikając jeżdżenia po marketach budowlanych, stania w korkach czy przeglądania setek stron w katalogach, które kończą się zazwyczaj tak:
 
 

Jak wygląda najwygodniejszy sposób kupowania drzwi bez straty cennego czasu oraz ryzyka kosztownego błędu?

Wybierz zakup drzwi z udziałem jednego z naszych mobilnych doradców klienta.
 
W czym dokładnie pomaga taki doradca? O tym za chwilę. Najpierw szepniemy dwa słówka o sobie, abyś miał pewność, że słuchasz ekspertów. 
 
Na swoim koncie mamy 25 lat doświadczenia na rynku. A to oznacza, że za nami jest już ponad 200 000 zamontowanych drzwi w całej Polsce
 
Ten bogaty bagaż doświadczeń sprawił, że udało nam się stworzyć rozwiązanie, które zlikwidowało wszystkie przeszkody przy wyborze, kupnie oraz montażu drzwi.
 

 

Jak to wygląda w praktyce?

 • Umawiasz się z mobilnym doradcą przez formularz, znajdujący się na dole strony.
 • Po ustaleniu terminu, doradca BEZPŁATNIE przyjeżdża do Twojego domu.
  Podczas jednej wizyty opowie Ci on o konkretnych modelach, pokaże próbki materiałów, dopasuje ofertę do Twoich preferencji cenowych, warunków technicznych designu. W efekcie wybierzecie idealny model drzwi dla Ciebie.
 • Zamawiasz konkretny model z BEZPŁATNĄ dostawą do Twojego domu.
 • Nasze ekipa przywozi i sprawnie montuje drzwi.
 • Otrzymujesz od Nas certyfikat oraz 24-miesięczną, pisemną gwarancję.
 • Przekazujemy Ci numer telefonu do opiekuna i w razie jakiegokolwiek problemu możesz do Nas zadzwonić. Przysługuje Ci BEZPŁATNA pomoc techniczna przez okres 24-miesięcy.

Po takim wsparciu otrzymujemy mnóstwo wiadomości:

 
I nic dziwnego, że nasi doradcy pracują z ogromnym uśmiechem 
 
 

 

Na koniec, jeszcze kilka istotnych informacji:

 • Posiadamy w ofercie ponad 1000 modeli drzwi;
 • Mobilny doradca klienta nie pobiera żadnych opłat;
 • W naszym magazynie posiadamy szeroki asortyment, dlatego dostawa jest ekspresowa;
 • Działamy w ponad 100 miastach w Polsce;
 • Bezpłatna dostawa obowiązuje w promieniu 30 km od Szczecina, Warszawy, Krakowa, Katowic, Bydgoszczy, Torunia, Lublina, Radomia, Łodzi, Wrocławia, Opola, Bielsko-Białej, Zielonej Góry, Legnicy, Gorzowa Wlkp., oraz Gdańska.

 

Zaufaj nam. Postaw na Dobre Drzwi. Postaw na pewny wybór.
 

Umów się z mobilnym doradcą klienta na BEZPŁATNE spotkanie w Twoim domu

x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00