Mieszkasz w Bydgoszczy i solidne drzwi to coś czego szukasz? Przyjrzyj się ofercie sklepu Dobre Drzwi, ponieważ wybór tu jest tak szeroki, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Uwielbiasz nowoczesne rozwiązania, ciekawe wzornictwo i różnorodność materiałów? A może wolisz minimalizm, klasyczny wygląd i prostotę wykonania? Przyjrzyj się naszej ofercie, czeka tam na Ciebie ponad 500 najlepszych modeli.

W naszej ofercie znajdziesz również specjalne rozwiązania, na przykład drzwi przeciwpożarowe i antywłamaniowe - bezpieczeństwo jest przecież najważniejsze. Jeśli potrzebujesz ciszy w swoim domu, to przyjrzyj się modelowi akustycznemu, zapewni Ci on spokój, nawet jeśli mieszkasz w bloku i do tej pory przeszkadzały Ci hałasy dochodzące z klatki schodowej. Natomiast drzwi z izolacją termiczną pozwolą na zachowanie ciepła w pomieszczeniu, nawet jeśli na zewnątrz temperatury będą bardzo niskie.

Jeśli napotkasz problemy z dokonaniem wyboru, zachęcamy do skorzystania z darmowej wizyty naszego doradcy, który przyjdzie do Twojego domu w Bydgoszczy i zmierzy wszystko, co konieczne do instalacji drzwi. Przy okazji przedstawi katalog pełen nowości, dzięki czemu wspólnie wybierzecie model, który wizualnie świetnie wpasuje się w pomieszczenie.

Mamy już drzwi, a co z montażem? To również możesz nam powierzyć! Współpracujemy z fachowcami z Bydgoszczy, którzy zamontują Twoje drzwi według zaleceń producenta, dzięki temu będziesz cieszyć się nimi przez wiele lat. 

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu drzwi daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Bydgoszczy

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00