Drzwi Bog-Mar

 

Bog-Mar działa na rynku od ponad 30 lat – w tym czasie nastąpił jej dynamiczny rozwój. Firma specjalizuje się w produkcji mebli i elementów wyposażenia wnętrz, a także drzwi i okien. Dużą częścią asortymentu są drzwi wewnętrzne Bog-Mar dostępne w kilku kolekcjach zróżnicowanych pod względem estetycznym. Są to produkty wykańczane wysokiej jakości foliami PVC i PVCR w wybranych wersjach kolorystycznych. Zabezpieczają one konstrukcję przed uszkodzeniem i nadają jej indywidualny charakter. Oferując drzwi wewnętrzne, Bog-Mar zapewnia bogaty wybór systemów przesuwnych, świetnie sprawdzających się w małych pomieszczeniach oraz wnętrzach stylizowanych nowocześnie.

Wybierając proponowane przez Bog-Mar drzwi wejściowe, otrzymujesz zewnętrzne skrzydła, które nie tylko chronią Twoje wnętrza przed chłodem i włamaniem, lecz także stanowią niebanalną ozdobę budynku i stają się jego elementem dekoracyjnym. W asortymencie tego producenta znajdziesz zarówno drzwi pełne, jak i z ozdobnymi przeszkleniami.

Pokaż: Siatka / Lista
Pokaż:
Sortowanie:
327,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 302,78 zł
KOMFORT
367,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 339,81 zł
SILVIO 5/5
347,00 zł Brutto 8% VAT

Podatek: 321,30 zł
VINCI 5/5
Odbierz rabat -40% na montaż drzwi?
Wpisz swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą specjalną na nasze bestsellery:
Twój numer telefonu
Przesyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do kontaktu w sprawie Państwa zamówienia, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00