Drzwi VOX

Niestandardowe rozwiązania firmy VOX

Marka VOX słynie z tworzenia niestandardowych rozwiązań wnętrzarskich. Działa na rynku od 1989 roku i przez ten czas zachwyca klientów wysokiej jakości produktami do domów i mieszkań. Jedną ze sztandarowych propozycji tego producenta są drzwi wewnętrzne VOX. Asortyment firmy obejmuje zróżnicowane modele, które łączy jedno – solidność i trwałość, a także ponadczasowy design. Tworzenie drzwi pokojowych stanowi dla pasjonatów tworzących firmę VOX proces, uwzględniający szereg aspektów decydujących o satysfakcji i komforcie mieszkania.

Oferta drzwi dla każdego

Producent wie, że priorytetem dla zadowolenia i wygody jest kompleksowe podejście i holistyczne spojrzenie na wyposażenie wnętrz. Dlatego drzwi VOX tworzą nie tylko projektanci, lecz również współpracujący z nimi specjaliści z dziedziny psychologii, socjologii i etnografii. W ofercie znajdziesz też zewnętrzne drzwi wejściowe VOX do domów jednorodzinnych. Marka skupia się na produktach dedykowanych budownictwu mieszkalnemu, gdyż jej misją jest zapewnienie wyrobów determinujących przytulny design i bezpieczeństwo.
 
 
Brak producentów.
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00