*/?>

Jesteś mieszkańcem województwa pomorskiego i zamierzasz wymienić swoje stare drzwi na nowszy model? Doskonale trafiłeś! DobreDrzwi.pl to miejsce, w którym znajdziesz idealne rozwiązanie – niezależnie od designu, jaki preferujesz. Zróżnicowana oferta obejmuje produkty w rozmaitych wariantach kolorystycznych i wzorniczych. Doskonale wiemy, że już od dawna drzwi nie są wyłącznie elementem dzielącym poszczególne pomieszczenia. Choć ich funkcja praktyczna jest priorytetowa, to podczas zakupu nie możesz zapomnieć o estetyce. Odpowiednio dobrane barwy i styl wpiszą się w dominującą aranżację, uzupełniając ją i podkreślając.

 

Nie bez znaczenia są materiały wykorzystane podczas produkcji. To od nich zależą parametry wytrzymałościowe i izolacyjne drzwi, tak ważne w codziennym użytkowaniu. Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczne rozwiązania czy poszukujesz unikalnych modeli – znajdziesz je w naszej ofercie dedykowanej klientom z województwa pomorskiego.

 

Proponujemy usługi skoncentrowane na klienta. Co to oznacza? Zamawiając drzwi, wybierz opcję dostawy pod wskazany adres w regionie pomorskim wraz z montażem. Nasi fachowcy zadbają o to, aby produkt został perfekcyjnie zamocowany i dzięki temu służył w Twoim domu przez wiele lat. Szukasz drzwi wejściowych lub wewnętrznych? Chcesz w stylowy sposób zaaranżować biuro? Wybierz odpowiadające Ci modele i ciesz się ich użytecznością, a także nowoczesną stylistyką zgodną z obowiązującymi trendami. Oferujemy również drzwi specjalistyczne – te produkty do zadań specjalnych wyróżniają zaawansowane parametry techniczne i nadzwyczajna wytrzymałość.

Miejscowości często odwiedzane przez naszych doradców i monterów

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w województwie pomorskim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00