*/?>

Chcesz kupić solidne drzwi? Mieszkasz w Pruszczu Gdańskim? Mamy dla Ciebie dobrą informację. Sklep dobredrzwi.pl zajmuje się dystrybucją i montażem drzwi na terenie Pruszcza Gdańskiego. Nie musisz jechać do większego miasta, aby dokonać zakupu. Wystarczy, że usiądziesz wygodnie przed komputerem i przejrzysz naszą ofertę. Mamy tu setki modeli wykonanych z najwyższej jakości materiałów, zebraliśmy w jednym miejscu wszystkich renomowanych producentów. Wszystko po to, aby dać naszym klientom możliwość wyboru drzwi idealnych dla ich potrzeb.

W naszym asortymencie znajdziesz tradycyjne drzwi drewniane, pasujące do klasycznego wystroju wnętrza, a także nowoczesne i designerskie skrzydła. Nasze produkty cechują się różnymi parametrami technicznymi, dzięki temu możesz dobrać odpowiedni model, który uchroni Twój dom przed utratą ciepła, hałasem a nawet włamaniem.

Wiemy, że nie każdy jest ekspertem od drzwi, dlatego polecamy skorzystać z darmowych konsultacji z naszym doradcą. W odróżnieniu od innych sklepów, przyjedzie on do Pruszcza Gdańskiego i pomoże dobrać drzwi na miejscu. Dzięki tej usłudze masz pewność, że zakup będzie udany. Konsultant dokona bezpłatnego pomiaru, dzięki któremu będzie wiedział jakiego rozmiaru drzwi będą Ci potrzebne. Wspomoże także wiedzą oraz doświadczeniem, przy podejmowaniu decyzji.

Zależy Ci na wygodzie? Skorzystaj z usługi montażu drzwi w Pruszczu Gdańskim. Nasze autoryzowane ekipy montażowe zainstalują twój produkt zgodnie z zaleceniami producenta. Masz pewność, że praca zostanie wykonana solidnie, a drzwi wytrzymają długie lata.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu drzwi daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Pruszczu Gdańskim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00