*/?>

Szukasz firmy z solidnymi drzwiami w Gdyni? DobreDrzwi.pl pomoże Ci w wyborze odpowiednich drzwi. Oferujemy usługi od doradztwa, poprzez montaż nowych drzwi i utylizację starych drzwi. Jesteśmy firmą z najwyższą średnią opinii na Opineo z branży drzwi.

Jeżeli mieszkasz na terenie Gdyni, zapraszamy do umówienia się na wizytę z naszym lokalnym doradcą, który przyjedzie do Ciebie i wykona odpowiedni pomiar. Na spotkaniu zaproponujemy najlepsze drzwi, które będą pasowały zarówno do wnętrza, jak i spełnią wszystkie wymagania techniczne. W naszej firmie możesz zakupić lub wymienić klamki, zamki do montażu drzwi.

Doradzimy Tobie, jakie drzwi będą najlepsze do Twojego domu lub biura. W ofercie znajdziesz drzwi antywłamaniowe i antypożarowe, które zabezpieczą Twój dom, a także drzwi akustyczne(zalecane do mieszkań w blokach), z wysokim współczynnikiem termoizolacji(zalecane, jako drzwi zewnętrzne lub wejściowe).

Przed spotkaniem zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą solidnych drzwi od sprawdzonych producentów polskich i zagranicznych. W naszym portalu znajdziesz kilka tysięcy modeli drzwi, które możemy dostarczyć i zamontować na terenie Gdyni oraz Trójmiasta. Najbardziej popularne modele dostępne są od ręki i możemy je u Ciebie zamontować już w kilka dni od zamówienia. Na drzwi specjalistyczne czas oczekiwania wynosi do 30 dni.

Zapraszamy do korzystania z portalu oraz do kontaktu. Zachęcamy do skorzystania z możliwości wizyty konsultanta, gdzie całość procesu przeprowadzi nasza firma. Na miejscu możemy zaprezentować również próbki materiałów, dzięki temu z naszą pomocą dobierzesz lepsze drzwi, niż przeglądając produkty w sklepach. Z naszych usług korzystają Gdańszczanie, którzy cenią sobie czas oraz jakość.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Gdyni

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00