*/?>

Mieszkasz w Rumii i chcesz kupić porządnej jakości drzwi? Doskonale trafiłeś! Mamy dla Ciebie bardzo wygodną ofertę, korzystając z naszego sklepu internetowego dobredrzwi.pl możesz kupić wymarzony produkt bez konieczności wychodzenia z domu lub wypadu do Trójmiasta. Znajdziesz tutaj produkty renomowanych firm, które istnieją na rynku od wielu lat i dostarczają najwyższej jakości drzwi. Od sklepu stacjonarnego różni nas to, że mamy ogromny wybór, ponad 500 modeli drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Do wyboru masz także specjalne drzwi energooszczędne, dźwiękoszczelne, przeciwpożarowe oraz antywłamaniowe. Oferujemy produkty wykonane z różnych materiałów, w rozmaitych wersjach kolorystycznych z różnymi wzorami przeszkleń. Jeśli nie masz pewności jakie produkt będzie odpowiedni dla Ciebie, skorzystaj z darmowej wizyty naszego doradcy, który przyjedzie specjalnie do Rumii. Drzwi to wybór na lata, dlatego warto go dobre przemyśleć. Konsultant ułatwi ten wybór oferując swoje wieloletnie doświadczenie. Razem z nim przejrzysz katalogi oraz próbki kolorów i oklein.

Jeśli chcesz skorzystać z wygodnej usługi, nie tracąc przy tym niepotrzebnie czasu, skorzystaj z montażu drzwi. Na terenie Rumii oraz okolic Trójmiasta współpracujemy z doskonałymi fachowcami, którzy cenią sobie jakość wykonywanych usług. Warto skorzystać z tej opcji, jeśli chcesz aby Twoje nowe drzwi działały bez zarzutu, przez długi czas.

Zobacz także nasze oferty specjalne oraz promocje na drzwi. Oferujemy wysokiej jakości produkty w bardzo niskich cenach. Możesz także sprawdzić, jakie drzwi są u nas dostępne od ręki.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Rumi

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00