*/?>

Szukasz dobrego sklepu z drzwiami w Gdańsku? Skorzystaj z oferty dobredrzwi.pl! W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki asortyment drzwi od najlepszych producentów na rynku. Dwudziestoletnie doświadczenie w branży nauczyło nas, że duży wybór to podstawa, dzięki której Ty możesz dobrać idealny produkt dla domu lub mieszkania.

Wiemy też, jak ważne jest odpowiednie i indywidualne podejście do klienta. Dlatego oferujemy darmową wizytę naszego doradcy, który dokona odpowiednich pomiarów i oględzin. Takie rozwiązanie daje nam możliwość precyzyjnego udzielenia porad związanych z zakupem drzwi. Gdańsk to miasto, w którym z naszych usług skorzystało już setki klientów. Ty też możesz do nich dołączyć. Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszego konsultanta i dobierz produkt idealny dla twoich potrzeb.

Oprócz sprzedaży proponujemy także montaż na terenie Gdańska. Drzwi dobrej jakości potrzebują specjalnej opieki, dlatego sugerujemy skorzystanie z usług naszych zaufanych, doświadczonych i certyfikowanych monterów. Korzystając z tej opcji mamy gwarancję szybkiej i sprawnej instalacji, a przede wszystkim będziemy pewni, że skrzydło będzie pracować bez żadnych problemów, dzięki czemu zachowa wszystkie swoje właściwości termiczne i dźwiękoszczelne.

Polecamy także zapoznać się z naszą ofertą drzwi technicznych. Jeśli prowadzisz firmę, w której drzwi mogą być narażone na niekorzystne warunki i uszkodzenia, warto rozważyć kupno specjalnie do tego przeznaczonych produktów. Takie drzwi sprawdzą się w branży samochodowej, gastronomicznej, przemysłowej oraz w budynkach publicznych.

Umów się na konsultację już dziś!

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Gdańsku

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00