*/?>

Mieszkasz w Redzie i zastanawiasz się nad kupnem nowych drzwi? Mamy dla Ciebie idealną propozycję. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Nie wychodząc z domu przejrzysz setki modeli od najlepszych producentów na rynku. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wystroju wnętrza. Mamy dostępne klasyczne drzwi drewniane, które sprawdzą się w tradycyjnych aranżacjach, jak modele reprezentujące nowoczesny design.

Nie musisz robić wypadu do dużego miasta, aby zaczerpnąć rady sklepowego sprzedawcy, który i tak nie jest w stanie ocenić sytuacji technicznej w Twoim domu. My proponujemy Ci darmową wizytę naszego doradcy w Redzie, który wykona wszelkie niezbędne pomiary, na podstawie których będzie wiedział w jaki typ drzwi będzie odpowiedni. Dodatkowo podczas wizyty będziesz mógł przejrzeć wszystkie katalogi i próbki kolorów, aby wybrać ten model, który najlepiej wpasuje się do aranżacji Twojego wnętrza. Korzystając z wiedzy i doświadczenia konsultanta masz pewność, że podjąłeś dobrą decyzję.

Szukasz sklepu, który zajmuje się także montażem drzwi? W Redzie i okolicach nasze najlepsze ekipy montażowe mogą wykonać tą usługę w ciągu kilku do kilkunastu dni od złożenia zamówienia. Współpracujemy tylko z autoryzowanymi monterami, dlatego masz pewność, że drzwi będą zainstalowane zgodnie z zaleceniami producenta, a praca będzie wykonana bardzo sprawnie. Jest to bardzo wygodna propozycja, dla osób, które nie chcą tracić swojego cennego czasu.

Zobacz, jakie modele drzwi oferujemy. Jeśli masz jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Redzie

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00