*/?>

Mieszkasz na terenie Nowego Dworu Gdańskiego i szukasz sklepu z drzwiami? Dobrze trafiłeś! Dobredrzwi.pl proponuje Ci zakup nowych drzwi bez wychodzenia z domu. Nie musisz wybierać się do dużego miasta i jeździć po sklepach budowlanych. U nas dokonasz najrozsądniejszego zakupu. Dlaczego? W naszej ofercie zebraliśmy ponad 500 starannie wyselekcjonowanych modeli, od najlepszych producentów na rynku. Mamy 20 lat doświadczenia w branży i wiemy kto robi najlepsze drzwi.

Wiemy, że kupno drzwi przez internet może być dla niektórych osób kłopotliwe, szczególnie gdy mamy do czynienia z bardzo dużym wyborem. Dlatego my proponujemy bezpłatną wizytę naszego konsultanta w Twoim domu w Nowym Dworze Gdańskim. Drzwi muszą być przemyślanym zakupem, dlatego warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia doradcy. Dokona on wszystkich niezbędnych pomiarów oraz oceny stanu technicznego. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wybierzemy model pasujący do naszego mieszkania. Doradca będzie miał ze sobą katalogi oraz próbki kolorów, dlatego wspólnie będziecie mogli dobrać odpowiednie drzwi, które będa pasować do wystroju wnętrza.

Dla osób, które nie lubią tracić cennego czasu wykonujemy także montaż drzwi. W Nowym Dworze Gdańskim i okolicach współpracujemy z najlepszymi i autoryzowanymi monterami, który wykonują solidną pracę bez zbędnych utrudnień. Znają oni wszystkie tajniki montażu najnowszych modeli drzwi, dlatego mamy pewność, że skrzydło będzie działać prawidłowo i zachowa wszystkie swoje właściwości.

Zapraszamy do przejrzenia naszych ofert specjalnych i promocji!

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Nowym Dworze Gdańskim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00