*/?>

Szukasz sklepu z drzwiami w Tczewie lub okolicy? Idealnie trafiłeś! Dobredrzwi.pl zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi na terenie całego kraju, także Tczewa. Nie musisz składać wizyty w dużym mieście, aby mieć duży wybór. Możesz przejrzeć nasz bogaty asortyment nie wychodząc z domu. Mamy w ofercie setki modeli, tylko od najlepszych producentów. Znajdziesz tutaj klasyczne drzwi drewniane, solidne konstrukcje stalowe oraz nowoczesne skrzydła z tworzywa, wszystko to w różnych wzorach i wariantach kolorystycznych. Niektóre z naszych drzwi mają też możliwość doboru przeszklenia.

Mamy dwadzieścia lat doświadczenia w branży i wiemy, że wiele osób chce skorzystać z porady sprzedawcy. Problem polega na tym, że pracownik sklepu stacjonarnego nie jest w stanie ocenić jak wygląda sytuacja techniczna w naszym domu. Dlatego dobredrzwi.pl oferuje darmową wizytę doradcy, który może przyjechać do Tczewa i dzięki swojemu doświadczeniu, pomoże Ci wybrać idealny produkt. Podczas wizyty będziesz mógł przejrzeć najnowsze katalogi a także próbniki kolorów i oklein. Doradca wykona także pomiar i zrobi wycenę. Wybierając drzwi chcemy zakupić produkt, który będzie nam służył przez wiele lat, dlatego warto skorzystać z tej usługi.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem drzwi u nas, polecamy także skorzystać z usługi montażu drzwi. Tczew i jego okolice to rejon, w którym bez problemu możemy zainstalować nowe drzwi. Doświadczona ekipa monterów dopilnuje, żeby Twój produkt został zamocowany zgodnie z zaleceniami producenta. Masz wtedy gwarancję, że wszystko będzie działać poprawnie.

Zapraszamy zapoznania się z ofertą oraz kontaktu.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Tczewie

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00