*/?>

Mieszkasz w województwie dolnośląskim i planujesz wymianę drzwi w swoim domu? Jeśli zależy Ci zarówno na jakości, jak i niebanalnej estetyce, sprawdź naszą ofertę. Gwarantujemy profesjonalny pomiar i pomoc w doborze parametrów technicznych – dzięki temu masz pewność, że całość będzie dobrze wyglądać i nienagannie funkcjonować przez wiele lat. Zapewniamy kompleksową opiekę nad klientem. Zamawiając nasze produkty, możesz skorzystać z usług demontażu starych ościeżnic, a także montażu nowych klamek i zamków. Wystarczy, że dokonasz zakupu wybranego modelu i nie musisz martwić się jego mocowaniem – zrobimy to za Ciebie!

 

Zobacz katalog i przekonaj się, jak duży wybór znajduje się w naszym asortymencie – dostarczymy zamówione drzwi na terenie województwa dolnośląskiego. Rozmaite kolory i wzory ułatwiają dobór do aranżacji, jaka dominuje w Twoim domu. Wybierz drzwi wewnętrzne, a także wejściowe. Modele szklane to świetne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz, przesuwne ułatwiają zaoszczędzenie miejsca w małych pomieszczeniach, dwuskrzydłowe sprawdzają się w dużych salonach, z kolei antywłamaniowe gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Pamiętaj, że poza funkcją praktyczną stanowią one także wizytówkę Twojego domu i ozdobę wnętrz.

 

Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do produkcji oraz staranne projekty i perfekcyjne wykonanie to fundament Twojej satysfakcji. DobreDrzwi.pl to nie tylko standardowe rozwiązania do obiektów mieszkalnych. Oferujemy również specjalistyczne skrzydła drzwiowe do zastosowań technicznych i do pomieszczeń wymagających zaawansowanej izolacji akustycznej. Zapraszamy mieszkańców województwa dolnośląskiego!

 

Miejscowości często odwiedzane przez naszych doradców i monterów

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w województwie dolnośląskim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00