*/?>

Jesteś z Wrocławia i planujesz zakup nowych drzwi? Idealnie trafiłeś! DobreDrzwi.pl zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi na terenie Wrocławia i okolic. Możesz przejrzeć dostępne modele drzwi na naszej stronie. Jeśli coś Cię zainteresuje lub masz pytania, umów się przez formularz kontaktowy lub zadzwoń, aby nasz doradca przyjechał do Ciebie i wykonał pomiar oraz ocenę warunków technicznych. Pomiar jest bezpłatny. Podczas wizyty doradcy, możesz także przejrzeć katalogi, próbki oklein, kolorów i wykończeń. Gwarantuje to najwyszą jakość i najlepsze dopasowanie produktów to Twoich potrzeb. Po złożeniu zamówienia w ciągu od kilku do kilkunastu dni, przywieziemy drzwi do Ciebie i zamontujemy je. Oferujemy także wymianę starych ościeżnic, montaż nowych zamków oraz klamek. Zapraszamy do kontaktu!

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą we Wrocławiu

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00