*/?>

Mieszkasz w Lubinie i szukasz drzwi, które spełnią wszystkie Twoje wymagania? Świetnie trafiłeś, ponieważ firma dobredrzwi.pl oferuje szeroki wybór modeli, zarówno tych wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych, szklanych jak i wielu innych, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, znajdziesz tam kilkaset produktów polskich i zagranicznych producentów.

Planujesz zakup klasycznych drewnianych drzwi, czy może interesują Cię konstrukcje z nowoczesnych tworzyw? Mamy modele z wielu kategorii, a co ważne, znajdują się wśród nich drzwi, które charakteryzują się dużą izolacją termiczną, dzięki temu ochronią wnętrze przed wychłodzeniem. Możemy zaproponować również modele, które pozwolą zapomnieć Ci o hałasach dochodzących z zewnątrz.

Dodatkowo możemy zapewnić również montaż drzwi, ponieważ w Lubinie dysponujemy grupą zaufanych fachowców. Gwarantujemy, że wykonają oni swoją pracę według zaleceń producenta drzwi, dzięki czemu będą służyły Ci długie lata.

Nie jesteś jeszcze zdecydowany, w jakie drzwi chcesz wyposażyć swoje mieszkanie lub dom? Skorzystaj z darmowej wizyty jednego z naszych konsultantów. W czasie takiego spotkania będzie możliwość dobrania odpowiedniego modelu do wystroju i dokonania niezbędnych pomiarów. Konsultant jest wyposażony w katalog ze wszystkimi nowościami oraz próbkami kolorów, dzięki temu wybór będzie jeszcze prostszy.

Niezależnie od środków finansowych czy gustu, każdy znajdzie coś dla siebie i może dołączyć do grupy zadowolonych klientów w Lubinie! Drzwi o doskonałej jakości cieszą już niejednego mieszkańca Twojego miasta, ale też całej Polski. Gwarantujemy, że Ty również będziesz zadowolony.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu drzwi daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Lubinie

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00