*/?>

Jesteś mieszkańcem Oleśnicy i marzysz o nowych drzwiach, które będą solidne i posłużą Ci długie lata? Znalazłeś się w idealnym miejscu! Dobre Drzwi to sklep, dzięki któremu wyposażysz swój dom, w wybrany spośród kilkuset propozycji, model. A co najważniejsze, nie musisz nawet nigdzie wychodzić, wystarczy że przejrzysz naszą stronę internetową, a my dostarczymy do Ciebie wybrany produkt.

Co oferujemy? Szeroki wybór drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych, przeciwpożarowych, szklanych, lakierowanych, przesuwanych i wielu innych. Możesz wybrać dokładnie to, co pasuje do Twoich wnętrz. Nie ograniczamy się wyłącznie do propozycji klasycznych, znajdziesz u nas również modele nowoczesne i w ciekawych kolorach. A jeśli masz ochotę na drzwi, które dodatkowo będą spełniać specjalne funkcje to dobrze trafiłeś. Proponujemy modele z izolacją termiczną, dzięki którym zimowy mróz nie dostanie się do Twojego domu. Jeśli mieszkasz w bloku i przeszkadzają Ci hałasy dochodzące z klatki schodowej - wybierz drzwi akustyczne.

Oleśnica należy do obszaru, w którym można skorzystać z darmowej wizyty naszego doradcy. Jest to specjalista, który pomoże dobrać taki model, który będzie pasował zarówno wizualnie, jak i funkcjonalnie. A jeśli zechcesz skorzystać z usługi montażu swoich nowych drzwi, to w Oleśnicy również mamy fachowców, z którymi współpracujemy i możemy zagwarantować, że wykonają swoją pracę bez zarzutu.

Polecamy zajrzeć do naszej oferty specjalnej i promocji, może tam znajdziesz coś dla siebie.  Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i mamy nadzieję, że nasze drzwi już niedługo zawitają u Ciebie w Oleśnicy.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż drzwi wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Oleśnicy

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00