*/?>

Jesteś mieszkańcem Legnicy i szukasz wymarzonych drzwi do swojego mieszkania? Świetnie trafiłeś, ponieważ Dobre Drzwi to miejsce, w którym możesz znaleźć model idealnie spełniający wszystkie Twoje potrzeby.

Planowanie wystroju mieszkania, to może być wspaniały czas, podczas którego pomożemy Ci dobrać drzwi pasujące do wystroju pomieszczenia i spełniające Twoje potrzeby - stworzy to spójny wygląd oraz będzie praktyczne dla wszystkich mieszkańców. Aby skorzystać ze spersonalizowanej pomocy, wystarczy zamówić darmową wizytę u naszego konsultanta. Podczas takiego spotkania zweryfikuje on, jaki model będzie odpowiedni dla Twojego wnętrza. Weźmie pod uwagę nie tylko Twój gust, ale też oceni warunki techniczne i dokona wszystkich niezbędnych pomiarów.

Oferta zawiera szeroki wybór drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych, są to modele zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Interesują Cię klasyczne drewniane drzwi w naturalnych kolorach, czy może wolisz designerskie modele do nowoczesnych pomieszczeń? Znajdziesz u nas propozycje z każdej kategorii i możesz być pewien, że znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Będąc mieszkańcem Legnicy, możesz skorzystać z usługi montażu wybranych przez siebie drzwi. Gwarantujemy, że nasi fachowcy wykonają pracę na najwyższym poziomie. Dzięki temu nowe drzwi posłużą Ci przez długie lata.

Przejrzyj naszą ofertę, a my chętnie dostarczymy do Legnicy Twoje wymarzone drzwi. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie specjalnej i promocjom, może tam znajdziesz coś dla siebie? Zapraszamy.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Legnicy

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00