Drzwi wewnętrzne grafitowe to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią ciemne kolory, ale głęboka czerń jest dla nich zbyt intensywna. Grafit, który określany jest jako bardzo ciemna szarość lub nieco rozbielona czerń to bardzo intensywny, ale uniwersalny i nieco lżejszy od czerni kolor, który pasuje do wielu wnętrz, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych.597,00 zł Brutto 8% VAT
Voster Bergamo
857,00 zł Brutto 8% VAT
Voster LOFT 10
797,00 zł Brutto 8% VAT
Voster LOFT 20
797,00 zł Brutto 8% VAT
Voster LOFT 30
1 050,00 zł Brutto 8% VAT
DRE Galla
787,00 zł Brutto 8% VAT
Erkado Laurencja
Promocja 19%
567,00 zł
457,00 zł Brutto 8% VAT
Voster Bergamo 10
517,00 zł Brutto 8% VAT
Esstilo Bono
517,00 zł Brutto 8% VAT
Esstilo Milton
517,00 zł Brutto 8% VAT
Esstilo Mizar
607,00 zł Brutto 8% VAT
Esstilo Taurus
657,00 zł Brutto 8% VAT
Esstilo Trento
528,00 zł Brutto 8% VAT
Perfectdoor Alfa
528,00 zł Brutto 8% VAT
Perfectdoor Erie
1 217,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Creato
957,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Egro
592,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Haptic
1 067,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Inverno
956,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Modo
956,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Sedo
2 019,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Vertigo
647,00 zł Brutto 8% VAT
Voster Plato
604,00 zł Brutto 8% VAT
Admar Genesis
604,00 zł Brutto 8% VAT
Admar Vario
697,00 zł Brutto 8% VAT
Voster Kubus
787,00 zł Brutto 8% VAT
Voster LOFT 40
847,00 zł Brutto 8% VAT
Voster LOFT 70
637,00 zł Brutto 8% VAT
Voster Vanilla
597,00 zł Brutto 8% VAT
Voster Vicar
1 017,00 zł Brutto 8% VAT
Erkado Baldur
707,00 zł Brutto 8% VAT
Voster Mobi
604,00 zł Brutto 8% VAT
Admar Ikar
917,00 zł Brutto 8% VAT
Voster LOFT 50
727,00 zł Brutto 8% VAT
Voster LOFT 60
347,00 zł Brutto 8% VAT
Voster Pełne

model-grafitowe-drzwi-wewnętrzne

Zadzwoń i porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami. SKONTAKTUJ SIĘ

Dlaczego dobredrzwi.pl to dobry wybór?

Kupując w naszym sklepie otrzymasz:

  • ofertę drzwi wyselekcjonowaną spośród najlepszych polskich i zagranicznych producentów na podstawie 25 lat doświadczenia w branży,
  • bezpłatną wizytę doradcy, który pomoże wybrać odpowiedni model, a także wykona za Ciebie wszystkie niezbędne pomiary,
  • prezentację próbek kolorów i oklein - porównasz różne modele w miejscu docelowym, dzięki czemu zobaczysz, jak dany produkt realnie prezentuje się w zastanym oświetleniu,
  • demontaż i utylizację poprzednich drzwi,
  • profesjonalny montaż wykonany przez doświadczone ekipy montażowe,
  • opiekę serwisową.

Do jakich wnętrz pasują drzwi wewnętrzne grafitowe?

Grafitowe drzwi to uniwersalne rozwiązanie, które z pewnością się każdemu, komu opatrzyły się już białe czy drewniane skrzydła drzwiowe. Grafitowe skrzydła spotykane są znacznie rzadziej, dzięki czemu wnętrza wzbogacone o takie drzwi prezentują się ciekawie i oryginalnie. 

Grafitowe drzwi wewnętrzne w aranżacjach klasycznych

Grafitowe drzwi do wewnątrz będą przepięknym uzupełnieniem klasycznych, eleganckich aranżacji. W takich przestrzeniach bardzo dobrze sprawdzą się pełne skrzydła z frezowaniami przywodzącymi na myśl drzwi w domach sprzed lat. Jeśli lubisz niebanalne rozwiązania, klasyczne grafitowe skrzydło połącz z… białą, zdobioną ościeżnicą. Takie połączenie prezentuje się nietypowo i bardzo elegancko, a jednocześnie sprawia, że całe drzwi prezentują się znacznie lżej. W klasycznych wnętrzach sprawdzą się również modele przeszklone. Wyjątkowo szlachetnie wyglądają również np. okazałe dwudrzwiowe drzwi z dużymi, przezroczystymi lub mlecznymi przeszkleniami.

Nowoczesne aranżacje z grafitowymi drzwiami wewnętrznymi

Szukasz grafitowych drzwi wewnętrznych, które będą pasowały do nowoczesnych aranżacji? Do minimalistycznego, monochromatycznego wnętrza dobierz proste drzwi pokryte powłoką w połysku, która będzie pięknie odbijać światło oraz rozświetlać i optycznie powiększać przestrzeń. Grafitowe skrzydła świetnie będą prezentowały się również w nowoczesnych industrialnych aranżacjach, w towarzystwie betonu, odkrytych metalowych instalacji i odsłoniętych, wyeksponowanych żarówek. Do industrialnych wnętrz możesz dobrać ciężkie, pełne skrzydła lub odwrotnie – w miejscach, w których nie potrzebujesz wizualnego odgrodzenia się od pozostałej części domu, możesz zastosować skrzydła z dużymi, przezroczystymi przeszkleniami. Dzięki temu wnętrza będą wyglądały na jeszcze większe i bardziej przestronne (a te cechy są przecież bardzo istotne w przypadku loftowych, industrialnych aranżacji). 

Kilka faktów o grafitowych drzwiach wewnętrznych

Co warto wiedzieć o drzwiach wewnętrznych grafitowych? Cenną informacją może być to, że modele w tym kolorze łatwo utrzymać w czystości. Nie widać na nich codziennych zabrudzeń, a osiadający kurz jest widoczny w mniejszym stopniu niż na kruczoczarnych skrzydłach.

 

Z czego mogą być wykonane drzwi w kolorze grafitu?

  • Grafitowe drzwi wewnętrzne z płyty MDF. Płyta MDF to materiał, który jest najczęściej wykorzystywany do produkcji drzwi do wewnątrz. Nic w tym dziwnego – tego rodzaju płyty są trwałe, odporne na uszkodzenia oraz dostępne w znacznie atrakcyjniejszych cenach niż naturalne drewno. Istotną cechą drzwi z płyt MDF jest to, że mogą być wykończone w dowolny sposób – czy to przy pomocy lakieru, czy syntetycznej lub naturalnej okleiny.
  • Drzwi wewnętrzne grafitowe z drewna. Skrzydła wykonane z drewna mogą być pomalowane grafitowym lakierem lub farbą do drewna, które pozwolą osiągnąć głęboki, satysfakcjonujący kolor. Na drewnianych skrzydłach przez warstwę farby mogą delikatnie odznaczać się słoje, co sprawia, że drzwi wyglądają szlachetnie i naturalnie. Drzwi drewniane są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, a jeśli te już takie się zdarzą, łatwo je naprawić. Wystarczy delikatnie zeszlifować uszkodzenie i pokryć to miejsce nową warstwą lakieru lub farby.

Jakie ościeżnice dobrać do drzwi wewnętrznych grafitowych?

Tak jak i w przypadku wszystkich innych skrzydeł, również kupując drzwi wewnętrzne grafitowe, możesz dobrać do nich różne, pasujące do warunków panujących w Twoim mieszkaniu ościeżnice.

  • Grafitowe drzwi wewnętrzne ze stałymi ościeżnicami. Stałe ościeżnice sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mury są równe i standardowej grubości, czyli mieszczące się w przedziale 6-10 cm.
  • Drzwi z ościeżnicami regulowanymi. Na regulowane ościeżnice warto zdecydować się wtedy, gdy mury mają niestandardową szerokość, a piony ścian w mieszkaniu czy w domu pozostawiają wiele do życzenia. Takie ościeżnice bardzo często stosowane są w leciwych nieruchomościach – starych domach czy wiekowych kamienicach. Ściany w inwestycjach powstających w ostatnich latach są zwykle ustandaryzowane i nietrudno dobrać do nich stałą ościeżnicę.

 

Wszystkie modele drzwi wewnętrznych znajdziesz tutaj

 

Szukasz drzwi wewnętrznych z innymi wykończeniami?

Jeśli zastanawiasz się nad drzwiami wewnętrznymi z innymi wykończeniami, sprawdź także:

 

Zobacz całą ofertę drzwi wewnętrznych

 

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą

 

 

tel.: 530 992 000

info@dobredrzwi.pl

 

Czynne: Pn-Pt - 8:00 - 18:00

Sob: 8:00 - 14:00

 

 

 

x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00