Wewnętrzne drzwi kolorowe to rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią powtarzalności i cenią oryginalność. Postaw na kolorowe skrzydła, jeśli nie boisz się niestandardowych akcentów we wnętrzarskich aranżacjach, a klasyczna biel czy naturalne kolory drewna są dla Ciebie zbyt oczywiste.1 427,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Vilano
1 617,00 zł Brutto 8% VAT
Porta HIDE 1.1
Promocja 4%
687,00 zł
657,00 zł Brutto 8% VAT
DRE Binito 20
617,00 zł Brutto 8% VAT
Voster Etna
1 037,00 zł Brutto 8% VAT
DRE Berge
1 097,00 zł Brutto 8% VAT
ASILO Aosta 4
1 467,00 zł Brutto 8% VAT
ASILO Lukka 1
1 607,00 zł Brutto 8% VAT
ASILO Teramo 2
2 047,00 zł Brutto 8% VAT
Barański Grand A
Promocja 12%
3 577,00 zł
3 147,00 zł Brutto 8% VAT
CAL Cesar
Promocja 12%
3 427,00 zł
3 017,00 zł Brutto 8% VAT
CAL Prince
Promocja 12%
3 507,00 zł
3 087,00 zł Brutto 8% VAT
CAL Szurpiły
Promocja 12%
4 937,00 zł
4 347,00 zł Brutto 8% VAT
CAL Tango
997,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Anmi
827,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Cambio
1 157,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Creato
607,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-skone Deco
1 107,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Estato
697,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-skone Fiord
707,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Lofty
1 917,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Modena
727,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Subito
877,00 zł Brutto 8% VAT
Porta CPL 5
Promocja 4%
687,00 zł
657,00 zł Brutto 8% VAT
DRE Binito
1 297,00 zł Brutto 8% VAT
Sempre Lux W03S3
477,00 zł Brutto 8% VAT
Porta CPL 1.1
557,00 zł Brutto 8% VAT
Porta CPL 1.2
587,00 zł Brutto 8% VAT
Porta FIT I
Promocja 11%
897,00 zł
797,00 zł Brutto 8% VAT
Porta INSPIRE A
427,00 zł Brutto 8% VAT
DRE Sara Eco 2
1 097,00 zł Brutto 8% VAT
ASILO Aosta 1
1 467,00 zł Brutto 8% VAT
ASILO Lukka 2
1 097,00 zł Brutto 8% VAT
ASILO Aosta 2
1 097,00 zł Brutto 8% VAT
ASILO Aosta 3

model-kolorowe-drzwi-wewnętrzne

Zadzwoń i porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami. SKONTAKTUJ SIĘ

Dlaczego dobredrzwi.pl to dobry wybór?

Kupując w naszym sklepie otrzymasz:

 • ofertę drzwi wyselekcjonowaną spośród najlepszych polskich i zagranicznych producentów na podstawie 25 lat doświadczenia w branży,
 • bezpłatną wizytę doradcy, który pomoże wybrać odpowiedni model, a także wykona za Ciebie wszystkie niezbędne pomiary,
 • prezentację próbek kolorów i oklein - porównasz różne modele w miejscu docelowym, dzięki czemu zobaczysz, jak dany produkt realnie prezentuje się w zastanym oświetleniu,
 • demontaż i utylizację poprzednich drzwi,
 • profesjonalny montaż wykonany przez doświadczone ekipy montażowe drzwi,
 • opiekę serwisową.

Aranżacje z drzwiami w nietypowych barwach

Kolorowe drzwi wewnętrzne to zarówno modele w bardzo intensywnych, nasyconych kolorach, jak i te subtelniejsze w delikatnych, pastelowych, rozbielonych barwach. Na jakie odcienie warto postawić i w jakich aranżacjach je wykorzystać? 

Jakie barwy kolorowych drzwi wewnętrznych warto wybrać?

Szukasz drzwi wewnętrznych kolorowych dla siebie? Jeśli zdecydujesz się na zakup skrzydeł na zamówienie, będziesz mógł wybierać spośród niemal wszystkich odcieni nieograniczonej palety kolorów. A jakie warianty kolorystyczne są szczególnie modne i które warto wykorzystać w swoich wnętrzach?

 • Zielone. Skrzydła drzwiowe w głębokim odcieniu zieleni to świetny wybór, który bardzo dobrze sprawdzi się w klasycznych, eleganckich wnętrzach. Najlepsze będą tu pełne drzwi z tradycyjnymi frezami lub skrzydła z dużym przeszkleniem uzupełnionym szprosami. Imponującym i robiącym ogromne wrażenie rozwiązaniem mogą być również duże, dwuskrzydłowe rozsuwane modele, które dzielą np. jadalnię od strefy wypoczynkowej w pokoju dziennym. Oprócz głębokiej, butelkowej zieleni, możesz wybrać również inny odcień tego radosnego koloru. Może mocna, trawiasta zieleń dla odważnych albo nieco bardziej stonowane zieleń pistacjowa lub khaki?
 • Fioletowe. Wpadający nieco w niebieskie tony fiolet jest jednym z najmodniejszych odcieni już od kilku sezonów. Wewnętrzne drzwi kolorowe w odcieniach fioletu będą przepięknie prezentowały się w sielskich, rustykalnych aranżacjach, a także we wnętrzach inspirowanych Prowansją. W takich aranżacjach przepięknie będą wyglądały również skrzydła w delikatnym, liliowym odcieniu fioletu.
 • Żółte. Kolorowe drzwi do wewnątrz w odcieniach żółtego do każdego wnętrza wprowadzą słońce i uśmiech! Możesz zdecydować się na intensywny odcień lub, jeśli szukasz nieco ostrożniejszego rozwiązania, postawić na skrzydła w odcieniu bananowym lub w kolorze rozbielonych, pastelowych żółcieni.
 • Niebieskie. Drzwi wewnętrzne kolorowe w odcieniach niebieskiego to świetny wybór! Błękitne skrzydła będą świetnie pasowały do wnętrz w stylu marynistycznym, a ciemne modele wpadające w granat to doskonałe uzupełnienie niemal każdej aranżacji. Bardzo modnym kolorem, który doskonale prezentuje się na drzwiach pokojowych, jest również niebieski wpadający nieco w zieleń, czyli odcień przypominający nieco kolor morski.

W jakich wnętrzach warto wykorzystać różnokolorowe skrzydła?

Skrzydła w jednym nietypowym kolorze nie są dla Ciebie wystarczające i chcesz do każdego z pokojów wybrać drzwi w innym kolorze? To bardzo odważny, ale jednocześnie ciekawy pomysł, dzięki któremu możesz stworzyć oryginalną i stylową przestrzeń. Drzwi wewnętrzne kolorowe w kilku różnych barwach będą świetnym uzupełnieniem np. szalonego stylu eklektycznego, w którym przeplatają się różne style, faktury i odcienie.

Czy kolorowe drzwi wewnętrzne to rozwiązanie dla Ciebie?

Kolorowe drzwi wewnętrzne to opcja dla tych, którzy lubią odważne aranżacje i nie przepadają za standardowymi rozwiązaniami we wnętrzach. Jeśli boisz się, że nietypowe kolory we wnętrzach szybko Ci się znudzą, najbezpieczniejszym rozwiązaniem będą skrzydła drewniane. W razie potrzeby wystarczy lekko zeszlifować farbę i przemalować je np. na uniwersalną biel. Jeśli decydujesz się na kolorowe drzwi do wewnątrz, postaw raczej na egzemplarze matowe. Intensywne kolory w połączeniu z połyskiem mogą być zbyt intensywnie w odbiorze.

Co warto wiedzieć o drzwiach wewnętrznych kolorowych?

Kolorowe drzwi wewnętrzne będą prezentować się w Twoim mieszkaniu pięknie, ale tylko wtedy, gdy odpowiednio dobierzesz je do całej aranżacji oraz do warunków panujących w miejscu, w którym mieszkasz. Na co warto zwrócić uwagę, kupując kolorowe skrzydła drzwiowe?

 

Drzwi wewnętrzne kolorowe a ościeżnice

Jeśli kupujesz drzwi do nowo wybudowanego domu lub mieszkania świeżo przejętego od dewelopera, swoje kolorowe drzwi do wewnątrz musisz dopasować przede wszystkim do murów, na których mają być one osadzone. Jeśli remontujesz mieszkanie, powinieneś podjąć decyzję, czy chcesz zamontować nowe skrzydła na starych ościeżnicach, czy zależy Ci na tym, by wymienić również futryny. Jeżeli wymieniasz drzwi w miejscu, w którym  znajdują się metalowe futryny, charakterystyczne dla starych domów czy mieszkań, ich usunięcie może być kłopotliwe. Producenci drzwi oferują jednak specjalne futryny maskujące, które można zamontować bez kucia ścian. Takie rozwiązanie pozwala osiągnąć nowoczesny, spójny i stylowy wygląd drzwi. Jakie ościeżnice możesz wybrać i jak dopasować je do ścian w Twoim domu?

 • Drzwi wewnętrzne kolorowe ze stałymi ościeżnicami. Stałe ościeżnice często wykorzystywane są w nowym budownictwie. Budynki powstające na przestrzeni kilku ostatnich lat zazwyczaj uwzględniają obowiązujące standardy. Jeśli chcesz zamontować stałe ościeżnice, mury powinny mieć standardową szerokość między 6 a 10 cm, a ściany powinny być równe i trzymać pion.
 • Skrzydła osadzone na ościeżnicach regulowanych. Jeśli w Twoim domu ściany mają nietypową grubość lub krzywe ściany uniemożliwiają zamontowanie stałych futryn, ościeżnice regulowane będą dobrym rozwiązaniem. Tego rodzaju futryny mają formę opaski, która oplata mur z każdej strony i można dostosować ją pod względem grubości ściany i nierówności muru.

 

Rodzaje skrzydeł wewnętrznych w kolorze

 • Drzwi wewnętrzne kolorowe przeszklone. Skrzydła przeszklone sprawdzą się w mieszkaniach, w których dostęp do światła dziennego np. w korytarzu jest ograniczony. Jeśli wybierzesz drzwi z przeszkleniami mlecznymi, zachowasz prywatność w każdym z pomieszczeń, a wnętrza będą wystarczająco doświetlone. Przeszklone drzwi prezentują się również zwykle nieco lżej niż pełne, dlatego dobrze sprawdzą się w małych mieszkaniach, w których zazwyczaj staramy się wizualnie powiększyć przestrzeń.
 • Kolorowe drzwi do wewnątrz pełne. Pełne drzwi w kolorze prezentują się bardzo stylowo, szczególnie jeśli wzbogacone są o delikatne frezowania w klimacie retro. Będą świetnym rozwiązaniem szczególnie w tych pomieszczeniach, w których zależy Ci na zachowaniu prywatności i ciszy, np. w sypialni czy gabinecie. Pamiętaj jednak, że jeśli zamontujesz pełne drzwi w całym mieszkaniu, a Twoim przedpokoju nie ma okien (a tak wyglądają mieszkania w wielu budynkach wielorodzinnych), to po zamknięciu wszystkich drzwi do poszczególnych pomieszczeń, w korytarzu będzie bardzo ciemno.

 

Wszystkie modele drzwi wewnętrznych znajdziesz tutaj

 

Szukasz drzwi wewnętrznych z innymi wykończeniami?

Jeśli zastanawiasz się nad drzwiami wewnętrznymi z innymi wykończeniami, sprawdź także:

 

Zobacz całą ofertę drzwi wewnętrznych

 

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą

 

 

tel.: 530 992 000

info@dobredrzwi.pl

 

Czynne: Pn-Pt - 8:00 - 18:00

Sob: 8:00 - 14:00

 

 

 

x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00