*/?>

Wysoka jakość drzwi wejściowych i wewnętrznych to podstawa dla Twojej satysfakcji oraz gwarancja ich długotrwałego użytkowania. Dlatego tak ważne jest, abyś postawił na sprawdzonego dystrybutora, który w swojej ofercie ma wyłącznie najlepsze modele. Mieszkasz w województwie lubelskim? DobreDrzwi.pl to sklep, w którym znajdziesz rozbudowany asortyment o różnorodnej stylistyce. Wszystkie produkty wykonano z najlepszych materiałów o zweryfikowanych parametrach wytrzymałościowych i izolacyjnych. Dlaczego to takie ważne? Drzwi – choć często są uważane za błahy element wyposażenia wnętrz – stanowią jego element reprezentacyjny i decydują o wygodzie użytkowania.

 

Z tego powodu muszą spełniać szereg wymagań technicznych: zapewniać optymalną izolację akustyczną i termiczną, zwłaszcza jeśli są to modele montowane w wejściu do domu. Ważna jest także wytrzymałość i wykonanie z komponentów odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że inwestycja się opłaci, a zamówione drzwi pozostaną z Tobą na wiele lat. Zapraszamy mieszkańców województwa lubelskiego do zakupów!

 

Lubisz oszczędność i ekonomiczne rozwiązania? Postaw na uniwersalną estetykę. Wtedy – nawet jeśli zmienisz wystrój wnętrz – niekonieczna będzie wymiana skrzydeł drzwiowych! Zobacz szeroki wachlarz modeli, duży wybór kolorów oraz wzorów i zamów najlepsze produkty dla siebie. Jesteś mieszkańcem województwa lubelskiego? Sprawdź katalog, dokonaj zamówienia, a my przywieziemy i zamontujemy Twoje nowe drzwi. Oferta obejmuje modele do domu oraz lokali usługowych i biur, a także do obiektów specjalistycznych.

Miejscowości często odwiedzane przez naszych doradców i monterów

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu drzwi daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w województwie lubelskim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
 
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00