Jeśli mieszkasz w Lublinie i planujesz zakup solidnych drzwi do swojego domu lub mieszkania, to dobrze trafiłeś, bo Dobre Drzwi oferują dokładnie to, czego potrzebujesz. Nasza oferta jest tak szeroka, że bez problemu jesteśmy w stanie dostosować się nawet do najbardziej wymagających klientów. Znajdziemy idealne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy preferują klasykę i neutralne kolory, jak i dla tych, którzy stawiają na nowoczesność i bogate wzornictwo.

Oferta zawiera także specjalne drzwi, na przykład takie, które zapewniają izolację termiczną i pomogą Ci zatrzymać ciepło w pomieszczeniu. Mamy też modele, dzięki którym zachowasz ciszę i spokój w mieszkaniu, nawet jeśli mieszkasz w bloku, w którym z klatki schodowej do tej pory dochodziły do Ciebie hałasy. A jeśli szczególnie zależy Ci na bezpieczeństwie, które zapewnią drzwi wejściowe to proponujemy model antywłamaniowy. Sprawdzi się to szczególnie jeśli chodzi o domy wolnostojące.

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem drzwi w Lublinie to nie wahaj się, skorzystaj z darmowej wizyty naszego konsultanta, który prezentując aktualne nowości, kolory i wzornictwo, pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Po zakończonym procesie decyzyjnym, nie pozostaje nic innego jak skorzystać z usług oferowanych przez naszych fachowców, którzy szybko i sprawnie dokonają montażu.

Mamy nadzieję, że nasze drzwi już niebawem zawitają u Ciebie w Lublinie. Przeglądając naszą stronę internetową, możesz znaleźć szeroki wybór modeli, ale warto też zajrzeć do zakładki zawierającej oferty specjalnie i promocje.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Lublinie

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00