*/?>

Marzą Ci się solidne drzwi, które możesz zamówić prosto do swojego domu w Puławach? Skorzystaj z oferty Dobre Drzwi, która jest niezwykle szeroka i zawiera zarówno modele nowoczesne, ale też ponadczasowe, pochodzące od najlepszych producentów.

Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas coś dla siebie. Lubisz  eksperymentować? Nie ma problemu! Znajdziesz u nas także modele przesuwane, stalowe czy szklane. Spośród ponad 500 produktów, na pewno wybierzesz coś dla siebie. Możemy zaproponować także drzwi z bogatym wzornictwem, czy też ze skomplikowanymi zdobieniami. Dzięki takim szczególnym modelom, które również można znaleźć w naszej ofercie, spełniamy oczekiwania współczesnych klientów, którzy uważają, że w dzisiejszych czasach drzwi mają już nie tylko służyć, ale też świetnie wyglądać.

Natomiast jeśli jesteś klientem, który potrzebuje rady, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Wizyta naszego konsultanta powinna rozwiać wszelkie wątpliwości, a co ważne, ta usługa jest całkowicie darmowa. Będziesz mieć możliwość przyjrzenia się naszym nowościom w katalogu, a konsultant dokona niezbędnych pomiarów. Kiedy już zdecydujesz się na swoje wymarzone drzwi, dostarczymy je do Twojego domu w Puławach i zaproponujemy Ci także usługę montażu, którą wykonają najlepsi fachowcy.

Zapomnij już o męczącym odwiedzaniu przeróżnych sklepów budowlanych, teraz najlepszą ofertę możesz znaleźć bez wychodzenia z domu. Przejrzysz produkty na naszej stronie, wybierz drzwi idealne dla siebie, a my dostarczymy je do Puław. Zapewniamy Wam solidność wykonania i atrakcyjny wygląd drzwi, które posłużą Ci długie lata. 

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż drzwi wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Puławach

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00