*/?>

Szeroki wybór drzwi dla mieszkańców Dęblina oferuje sklep Dobre Drzwi. Jeśli planujesz remont mieszkania, przeprowadzkę lub zmianę wystroju i szukasz solidnego modelu, który wpasuje się idealnie w Twoją nową wizję wnętrza to przyjrzyj się naszym produktom. Gwarantujemy, że znajdziesz coś co Cię zainteresuje, ponieważ wybór jest niezwykle szeroki.

Znajdziesz u nas specjalne drzwi, na przykład takie, które pomimo hałaśliwego otoczenia zapewnią Ci w domu spokój i ciszę. Decydując się na model z izolacją termiczną, będziesz cieszyć się ciepłem w swoim domu. Warto też zastanowić się nad wyborem modelu antywłamaniowego, szczególnie jeśli zamieszkujesz dom wolnostojący. Drzwi wejściowe muszą charakteryzować się wytrzymałością.

Po obejrzeniu naszej strony wciąż możesz nie mieć pewności, jakie drzwi sprawdzą się w Twoim wnętrzu. Warto skorzystać z usługi darmowej wizyty naszego konsultanta, który podczas takiego spotkania postara się zaproponować Ci coś, co spełni wszystkie Twoje potrzeby, a jednocześnie będzie się świetnie prezentowało w Twoich wnętrzach. To nie koniec! Konsultant dokona wszelkich potrzebnych pomiarów i sprawdzi warunki techniczne, co pozwoli dobrać odpowiedni model.

Mieszkańcom Dęblina możemy także zaoferować montaż drzwi. Jeśli nie masz czasu na szukanie montera, to nie ma problemu! Współpracujemy z fachowcami, którzy prawidłowo zainstalują u Ciebie drzwi, dzięki czemu będą służyć Ci długie lata.

Przyjrzyj się naszej ofercie i znajdź drzwi, które my z chęcią dostarczymy do Dęblina, a Ty dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Dęblinie

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00