*/?>

Praktyczne drzwi wejściowe i wewnętrzne to klucz do funkcjonalnie zaaranżowanego wnętrza. DobreDrzwi.pl oferuje bogaty asortyment dedykowany najbardziej wymagającym klientom. Jeśli jesteś jednym z nich i mieszkasz w województwie wielkopolskim, koniecznie sprawdź nasz katalog. Zawiera on kilkaset produktów zróżnicowanych pod względem zastosowania, materiałów wykorzystanych do produkcji oraz aspektów wizualnych. Od dawna drzwi przestały być wyłącznie elementem praktycznym, służącym do oddzielenia pomieszczeń i zapewnienia prywatności. I choć te ich funkcje nadal obowiązują, to coraz częściej producenci wprowadzają innowacyjne technologie zdobienia. W ten sposób pragną dotrzeć do osób poszukujących oryginalnych modeli i podążających za trendami wnętrzarskimi.

 

Chcesz mieć modnie zaaranżowane pomieszczenia w województwie wielkopolskim? Drzwi mogą stać się ich perfekcyjnym dopełnieniem, wystarczy odpowiednio je dobrać. A może wolisz ponadczasowe i uniwersalne rozwiązania? Takie również znajdziesz w naszej ofercie – są nimi między innymi modele stylizowane na drewno, gładkie i pozbawione nadmiaru zdobień.

 

Sprawdź proponowane drzwi wykonane według najwyższych standardów jakości i zamów je poprzez formularz, w wygodny sposób i bez wychodzenia z domu. Sklep internetowy ułatwia porównanie poszczególnych parametrów. Co więcej, nasi fachowcy z chęcią pomogą Ci dokonać wyboru – możesz skorzystać z kompleksowych usług doradztwa, wykonania pomiarów, a także montażu w Wielkopolsce. Dzięki temu zyskasz pewność, że drzwi posłużą Ci przez wiele lat codziennej eksploatacji, pozostając w nienagannych stanie technicznym. 

Miejscowości często odwiedzane przez naszych doradców i monterów

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w województwie wielkopolskim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00