*/?>

Szukasz dobrego sklepu z drzwiami w Poznaniu? idealnie trafiłeś! Sklep internetowy dobredrzwi.pl zajmuje się dystrybucją i montażem drzwi najlepszych producentów na rynku na terenie Poznania i okolic. W naszej ofercie znajdziesz ponad 500 starannie wyselekcjonowanych modeli od najlepszych producentów na rynku. Jeśli nie chcesz jeździć po sklepach budowlanych, które nie mają tak bogatej oferty, skorzystaj z naszych usług. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, nawet najbardziej wymagający klient.

Wiemy, że ogrom wyboru może zrodzić wiele pytań. Dlatego proponujemy bezpłatną wizytę naszego doradcy, który pomoże w wybraniu idealnego modelu. Nasz konsultant może przyjechać do Twojego mieszkania lub domu na terenie Poznania. Drzwi powinny być dobrze przemyślanym zakupem, dlatego warto skorzystać z tej opcji. Doradca wykona niezbędne pomiary a także pomoże wybrać model pasujący do wystroju wnętrza.

W naszym asortymencie znajdziesz klasyczne drzwi drewniane, idealne dla tradycyjnego wystroju, a także nowoczesne wzory. Możesz także wybrać interesujący cię kolor oraz rodzaj przeszklenia.

Wszystkim naszym klientom proponujemy także montaż drzwi na terenie Poznania oraz okolic. W stolicy województwa wielkopolskiego współpracujemy z najlepszymi ekipami monterskimi. Dzięki skorzystaniu z tej usługi masz pewność, że skrzydło będzie pracować prawidłowo i wytrzyma wiele lat użytkowania. Możemy założyć nowe drzwi na stare ościeżnice lub wymienić je na nowe.

Zapraszamy także do przejrzenia naszej oferty drzwi do biura oraz firmy.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu drzwi daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Poznaniu

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00