*/?>

Szukasz drzwi w Lesznie, a zależy Ci na solidnym wykonaniu i atrakcyjnej cenie? Dobre Drzwi to świetny wybór! Jeśli planujesz zmianę wystroju swoich wnętrz i interesują Cię modele, które będą idealnie wpasowywały się do Twojej  wizji wyglądu mieszkania. Jesteśmy pewni, że u nas uda Ci się znaleźć coś wyjątkowego, co sprosta Twoim oczekiwaniom.

Planujesz zakup drzwi do zadań specjalnych? Model akustyczny sprawdzi się świetnie nawet pomimo hałasu, który dochodzi z zewnątrz i zakłóca Twój spokój i ciszę, wygłuszając dźwięki. Postaw na model z izolacją termiczną, wtedy bez problemu zimą zatrzymasz ciepło w mieszkaniu. Mieszkańcy domów wolnostojących bardzo często wybierają drzwi antywłamaniowe - takie też znajdziesz w naszej ofercie.

Obejrzyj modele na naszej stronie, jednak jeśli wciąż będziesz mieć problem z podjęciem decyzji, skorzystaj z pomocy naszego konsultanta, który odwiedzi Cię w Lesznie i pomoże przy wyborze drzwi. Wizyta jest darmowa, a w czasie jej trwania zostaną dokonane wszystkie najpotrzebniejsze pomiary. Doradca przedstawi Ci propozycje, które na Twojej przestrzeni mogą się sprawdzić najlepiej. Mieszkańcom Leszna możemy zaproponować także montaż drzwi. Współpracujemy z fachowcami, dzięki którym przez lata będziesz cieszyć się wybranym modelem.

Nie musisz już szukać po sklepach budowlanych budowalnych drzwi do swojej firmy czy biura - te również są u nas dostępne. Zajrzysz na stronę dobredrzwi.pl, a już bez wychodzenia z domu możesz wybrać produkt, a my dostarczymy go do Ciebie.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż drzwi wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Lesznie

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00