*/?>

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą to idealnie spasowany komplet, gotowy do zamontowania w otworze drzwiowym. Producenci drzwi bardzo często pozwalają swoim klientom łatwo tworzyć zestawy i umożliwiają dobranie do skrzydła futryn w różnych kombinacjach – np. stałych i regulowanych. Dzięki temu każdy może kupić wewnętrzne drzwi z ościeżnicą dostosowane do warunków panujących w jego domu.

753,00 zł Brutto 8% VAT
Erkado Magnolia
Promocja 31%
688,00 zł
478,00 zł Brutto 8% VAT
Voster Bergamo
637,00 zł Brutto 8% VAT
Voster Della
667,00 zł Brutto 8% VAT
Voster Duo
1 550,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Agis
1 550,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Alba
1 550,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Elara
1 550,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Gades
1 550,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Helike
1 550,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Kapas
1 701,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Kora
2 230,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Loft
2 230,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Loft 1
2 230,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Loft 2
2 230,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Loft 3
1 550,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Luna
1 550,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Mirana
1 550,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Prima
1 550,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Solis
1 776,00 zł Brutto 8% VAT
Agmar Viper
834,00 zł Brutto 8% VAT
Porta ART DECO
843,00 zł Brutto 8% VAT
Porta Oslo
697,00 zł Brutto 8% VAT
DRE Modern
938,00 zł Brutto 8% VAT
Porta KONCEPT A
1 512,00 zł Brutto 8% VAT
DRE Ilis
1 329,00 zł Brutto 8% VAT
DRE Vetro-E
1 178,00 zł Brutto 8% VAT
DRE Vetro-E
Promocja 30%
799,00 zł
559,00 zł Brutto 8% VAT
Voster Mobi
623,00 zł Brutto 8% VAT
DRE Selene

Zadzwoń i porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

SKONTAKTUJ SIĘ

Dlaczego dobredrzwi.pl to dobry wybór?

Kupując w naszym sklepie otrzymasz:

  • ofertę drzwi wyselekcjonowaną spośród najlepszych polskich i zagranicznych producentów na podstawie 25 lat doświadczenia w branży,
  • bezpłatną wizytę doradcy, który pomoże wybrać odpowiedni model, a także wykona za Ciebie wszystkie niezbędne pomiary,
  • prezentację próbek kolorów i oklein - porównasz różne modele w miejscu docelowym, dzięki czemu zobaczysz, jak dany produkt realnie prezentuje się w zastanym oświetleniu,
  • demontaż i utylizację poprzednich drzwi,
  • profesjonalny montaż wykonany przez doświadczone ekipy montażowe,
  • opiekę serwisową.

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą czy samo skrzydło drzwiowe?

Kiedy warto kupić drzwi wewnętrzne z ościeżnicą regulowaną, a kiedy lepszym wyborem będzie samo skrzydło drzwiowe? Czasami zdarza się, że wymiany wymaga jedynie samo skrzydło, które po latach zużyło się już, nie działa, jak należy lub nie wygląda atrakcyjnie. W takiej sytuacji często w otworze drzwiowym zostawiana jest sama ościeżnica i to do niej dopasowywane jest nowe skrzydło drzwiowe. Warto jednak pamiętać, że dobór koloru do oprawy drzwi, która była kupiona kilka lat temu, może być wyzwaniem. Jeśli domu, który remontujesz, lata temu zamontowane zostały drzwi pokojowe z ościeżnicą stalową, jej usunięcie może być czasochłonne i generujące spory bałagan. Wielu producentów oferuje gotowe rozwiązanie na taką okoliczność – specjalne maskownice, które nakłada się na starą futrynę tak, by wyglądały jak nowoczesna, idealnie dopasowana do skrzydła drzwiowego ościeżnica. 

Jeśli masz do zagospodarowania pusty otwór drzwiowy, najlepszym wyborem będzie jednak gotowy zestaw drzwi zewnętrznych z ościeżnicą.

Jakie drzwi wewnętrzne z ościeżnicą regulowaną wybrać?

Wiesz już, że chcesz je kupić, ale nie jesteś pewien, jaki model powinieneś wybrać? Na rynku dostępne są tysiące różnych modeli – nic dziwnego, że możesz czuć się zagubiony. Zobacz, na co zwrócić uwagę, wybierając drzwi pokojowe z ościeżnicą, które podkreślą charakter Twojego wnętrza.

Rodzaje ościeżnic w drzwiach montowanych wewnątrz

Jakie ościeżnice możesz wybrać do swojego domu? Futryny możemy podzielić na stałe i dopasowywane. Czym się różnią?

  • Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą stałą. Stała ościeżnica jest stworzona do domów lub mieszkań, w których ściany mają standardową grubość, czyli między 6 a 10 cm. Takie ustandaryzowane ściany najczęściej można spotkać w nowym budownictwie. Aby je zamówić, warto znać wymiary drzwi. 
  • Drzwi z ościeżnicą regulowaną. Jeśli grubość ścian w Twoim domu odbiega od standardów i są one węższe lub szersze, najlepszym wyborem będzie ościeżnica regulowana. Taki model ma postać opaski, która oplata ścianę z każdej strony i umożliwia ścisłe dopasowanie do ściany każdej grubości. Jest to również świetne rozwiązanie do mieszkań, w których ściany są krzywe i nie trzymają pionu. Regulacja pozwoli dopasować ją we wszystkich miejscach – również tych nierównych.

Drzwi wewnętrzne i ościeżnica – z przylgą czy bez?

  • Przylgowe drzwi to te, które doskonale znamy od wielu lat i które od zawsze królują w naszych domach. Skrzydło w drzwiach przylgowych wystaje nieco poza linię ościeżnicy, a na krawędzi samego skrzydła widać wycięcie, które nachodzi po zamknięciu na futrynę i zasłania zamek.
  • Bezprzylgowe drzwi z ościeżnicą. Szukasz bardziej nowoczesnego rozwiązania? Sprawdź bezprzylgowe drzwi zewnętrzne z ościeżnicą. To modele, w których drzwi całkowicie zlewają się z futryną, tworząc jedną gładką powierzchnię. Zawiasy i zamek w tego rodzaju drzwiach są schowane w ścianę, co pozwala uzyskać elegancki efekt idealnie pasujący do minimalistycznych wnętrz.

Drzwi lewe czy prawe – jakie wybrać do twojego wnętrza?

Kiedy zdecydujesz się już, które modele takich drzwi wybrać, będziesz musiał zdecydować, jakie typy drzwi kupić, prawe czy lewe. Nie wiesz, jak to ocenić? To proste! Wystarczy, że wyobrazisz sobie, że stoisz przodem do drzwi. Chcąc je otworzyć, musisz przyciągnąć skrzydło do siebie. Po której stronie w takim układzie będą znajdowały się zawiasy? Jeśli po prawej, będziesz potrzebował drzwi prawych, a jeśli po lewej – lewych. W taki sposób powinieneś podejść do wszystkich otworów drzwiowych i zastanowić się, w którą stronę powinno otwierać się skrzydło, by było praktyczne, funkcjonalne i wygodne. Oceniając stronę otwierania drzwi, weź pod uwagę przede wszystkim umiejscowienie włączników światła. Te powinny zawsze znajdować się po stronie klamki – tylko wtedy będziesz mógł wygodnie zaświecić światło tuż po wejściu do pokoju. Weź również pod uwagę ergonomię mieszkania oraz ciągi komunikacyjne – zaplanuj drzwi tak, by unikać kolizji skrzydeł o inne skrzydła oraz skrzydeł o meble czy inne element wyposażenia. 

Wszystkie modele drzwi wewnętrznych znajdziesz tutaj

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór drzwi wewnętrznych w atrakcyjnych cenach. Wybierz drzwi, które będą pasować do Twojej aranżacji wnętrza i spełnią Twoje oczekiwania. Oferujemy także montaż drzwi znanych producentów takich jak: DRE czy Porta.

Szeroki wybór drzwi z ościeżnicą regulowaną i nie tylko - podkreśl wygląd pomieszczenia

Jeśli szukasz drzwi wewnętrznych, które nie tylko pięknie uzupełnią charakter Twojego pomieszczenia, ale także zapewnią komfort użytkowania, to jesteś we właściwym miejscu. Drzwi wewnętrzne powinny nie tylko spełniać funkcje praktyczne, ale także wpisywać się w estetykę wnętrza. W naszym sklepie internetowym oferujemy drzwi wewnętrzne, które doskonale łączą te aspekty.

Oferujemy różnorodne wzornictwo, które pozwoli Ci dostosować drzwi do charakteru pomieszczenia, czy to jest to klasyczne i eleganckie wnętrze, czy nowoczesne i minimalistyczne. W naszej ofercie znajdziesz także drzwi wewnętrzne o różnych rodzajach wykończeń i kolorach, dzięki czemu możesz wybrać drzwi, które najlepiej odpowiadają Twoim preferencjom.

Nie zapominamy również o komforcie użytkowania. Jeżeli chodzi o drzwi wewnętrzne, to charakteryzują się one solidnym wykonaniem i łatwym montażem, co sprawia, że będą one nie tylko estetycznym dodatkiem do Twojego wnętrza, ale także praktycznym rozwiązaniem. Dzięki naszym produktom Twoje pomieszczenia nabiorą nowego życia, a Ty będziesz cieszyć się komfortem i funkcjonalnością drzwi wewnętrznych. Wybierz spośród naszej bogatej oferty i przekonaj się, że dobre drzwi to klucz do udanego wnętrza!

Szeroki wybór drzwi wewnętrznych - szukasz modeli innego typu?

Jeśli zastanawiasz się nad drzwiami w innym typie, sprawdź także pozostałe kategorie:

W naszym asortymencie znajdziesz odpowiednie drzwi wewnętrzne, które są niezbędnym elementem aranżacji wnętrza m.in. przesuwne lub przeszklone. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00