*/?>

Drzwi z montażem warmińsko-mazurskie

Starannie skompletowany asortyment drzwi wejściowych i wewnętrznych to oferta dla Ciebie, jeśli zależy Ci na sprawdzonej jakości w dobrej cenie. Mieszkasz w województwie warmińsko-mazurskim i szukasz nowoczesnych rozwiązań do swojego domu? Sprawdź proponowane modele – nasz katalog zawiera ich kilkaset, więc z pewnością wybierzesz idealne dla siebie! Eleganckie szklane drzwi przesuwne sprawdzą się do wnętrz, w których ważna jest oszczędność miejsca i optyczne powiększenie oraz rozjaśnienie przestrzeni. Dwuskrzydłowe w stylowy sposób połączą salon z jadalnią, będąc praktycznym uzupełnieniem aranżacji.

 

Pamiętaj, że równie ważna jest użyteczność. Dlatego sprawdź parametry techniczne, jakimi charakteryzują się drzwi. Wejściowe powinny stanowić skuteczną barierę przed nieproszonymi gośćmi i potencjalnymi włamywaczami. Jednocześnie muszą się cechować optymalnymi właściwościami izolacyjnymi – zarówno pod względem termicznym, aby ciepło nie uciekało z domu, jak i akustycznym, żeby dokuczliwe hałasy nie docierały do wnętrza.

 

Lubisz ponadczasowe rozwiązania? Takie również mamy w ofercie dedykowanej mieszkańcom województwa warmińsko-mazurskiego! Klasyczne, drewniane drzwi wpiszą się świetnie w design minimalistyczny, skandynawski oraz rustykalny. A może wolisz nowoczesny styl? Zobacz modele bielone i zdobione wyszukanym wzornictwem.

 

Kompleksowe usługi świadczone przez naszych pracowników obejmują nie tylko dystrybucję, ale także dostawę i montaż zamówionych przez Ciebie produktów. Jeśli masz wątpliwości, czy dobrze wybrałeś drzwi do swojego domu, z chęcią pomożemy Ci podjąć decyzję!

Miejscowości często odwiedzane przez naszych doradców i monterów

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w województwie warmińsko-mazurskim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00