*/?>

Szukasz solidnych drzwi w Elblągu? Świetnie trafiłeś! Szeroki wybór oferuje sklep Dobre Drzwi. Kilkaset modeli w różnych wzorach i kolorach znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dzięki nam w Twoim domu lub mieszkaniu znajdzie się produkt najwyżej jakości, którym będziecie mogli cieszyć się przez wiele lat!

Gwarantujemy, że dzięki nam szybko dobierzecie idealne drzwi. Niezależnie od tego, czy preferujecie klasyczne modele, czy też przesuwane lub szklane, a może zdecydujecie się na jedne z naszych specjalistycznych drzwi - będziecie wyposażeni w świetnej jakości produkt.

Prowadzimy również usługę wizyty naszego konsultanta. Jest to spotkanie, które przede wszystkim jest darmowe. W czasie jego trwania zostaną dokonane wszelkie potrzebne pomiary oraz sprawdzenie warunków technicznych. Konsultant zaprezentuje również katalog ze wzornikami oklein oraz dostępnymi kolorami. Przedstawi Ci najlepsze opcje, a Ty dokonasz wyboru, który będzie najbardziej satysfakcjonował Ciebie oraz Twoich domowników.

Pewnie wielu z Was prowadzi zabiegany tryb życia i nie ma czasu na szukanie osoby, która Wam je zamontuje. Dla nas to żaden problem! Współpracujemy ze świetnymi fachowcami i gwarantujemy, że jeśli oddacie swoje drzwi w ich ręce, to będziecie bardzo zadowoleni. Chętnie przyjedziemy do Elbląga i zamontujemy Twoje drzwi.

Zachęcamy do przyjrzenia się poszczególnym kategoriom naszych produktów! Mamy nadzieję, że coś przypadnie Wam do gustu i zdobędziemy kolejnego zadowolonego klienta z naszych drzwi w Elblągu!

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Elblągu

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00