*/?>

Mieszkając w województwie opolskim, możesz kupić drzwi w sklepie internetowym DobreDrzwi.pl. Wystarczy, że wybierzesz z rozbudowanej oferty odpowiadający Ci model, a resztą zajmą się profesjonaliści. Szukasz produktów, które podkreślą nowoczesny wystrój Twoich wnętrz? Znajdziesz tu luksusowo stylizowane, szklane tafle montowane jako modele przesuwne. Nie tylko wyglądają one elegancko, ale również stanowią sposób na sprytne, optyczne powiększenie małych pomieszczeń. A może wolisz klasyczne i uniwersalne rozwiązania? Stonowana kolorystyka i brak zbędnych zdobień sprawiają, że drzwi o nienachalnej estetyce sprawdzą się w aranżacjach minimalistycznych. Design skandynawski świetnie uzupełni brąz drewna – prezentuje się on naturalnie i skromnie, idealnie pasując do wnętrz, w których priorytetem jest schludność.

 

Asortyment obejmuje także drzwi zewnętrzne dla mieszkańców województwa opolskiego. To wizytówka Twojego domu lub mieszkania, witająca gości i reprezentująca gust mieszkańców. Jednak najważniejsze są parametry techniczne: odporność na uszkodzenia i działanie skrajnych czynników atmosferycznych, wytrzymałość oraz optymalna izolacja termiczna i akustyczna.

 

Zakup drzwi to ważne zadanie, wpływające na Twoją satysfakcję z ich użytkowania. Taką inwestycję ponosi się raz na kilka lat – dlatego skorzystaj ze sprawdzonej oferty i daj sobie pomóc w wyborze. Nasi fachowcy dokonają stosownych pomiarów i pomogą Ci podjąć trafną decyzję. Kompleksowe usługi obejmują doradztwo merytoryczne, montaż nowych drzwi na terenie województwa opolskiego oraz utylizację starych. Szybko, sprawnie i bezproblemowo. 

Miejscowości często odwiedzane przez naszych doradców i monterów

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w województwie opolskim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
 
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00