*/?>

Szukasz w Opolu solidnych drzwi, które posłużą Ci długie lata? Dobrze trafiłeś! Sklep Dobre Drzwi oferuje szeroki wybór produktów. Znajdziesz tu zarówno modele wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Nasza oferta jest skierowana nie tylko dla osób, które lubią klasyczne, tradycyjne rozwiązania. Przygotowlaiśmy też modele, które przypadną do gustu osobom preferującym nietuzinkowe elementy w wystroju swoich domów. Na naszej stronie internetowej znajdziecie drzwi w różnych kolorach i wzorach. Przygotowaliśmy modele w kilku stylach. Znajdziesz minimalistyczne propozycje oraz te nowoczesne. Są też drzwi w śródziemnomorskim stylu. Robimy to po to, aby każdy nasz klient znalazł dokładnie to, czego potrzebuje.

Przy okazji oferujemy również darmową wizytę naszego konsultanta, który sprawdzi, jakie są warunki techniczne do montażu, dokona wszystkich koniecznych pomiarów i pokaże, jakie są opcje możliwe do zrealizowania w danym pomieszczeniu.

Po wybraniu odpowiedniego modelu, czas na montaż! Nie masz czasu szukać montera, który się tym zajmie? Nie ma problemu. Współpracujemy z fachowcami, którzy zainstalują Ci drzwi, a dojazd do Opola nie będzie żadnym problemem!

Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie, szczególnie jeśli interesuje Cię zamontowanie w Twoim domu w Opolu drzwi specjalistycznych, na przykład z izolacją termiczną, przeciwpożarowe, antywłamaniowe lub akustyczne. Staramy się dopasować nie tylko do Waszego gustu, ale też potrzeb pod względem funkcjonalności produktów. Przyjrzyj się naszej ofercie, mamy nadzieję, że znajdziesz coś idealnego dla siebie!

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Opolu

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00