*/?>

Mieszkasz w województwie łódzkim i planujesz zakup nowych drzwi do swojego domu lub biura? Świetnie trafiłeś – właśnie tu znajdziesz bogatą ofertę zawierającą zróżnicowane modele. Rozmaite kolory i wzory czynią naszą propozycję uniwersalną, masz więc szansę odnaleźć w niej idealne rozwiązania do swoich wnętrz. Nieważne, czy preferujesz neutralną estetykę, która wpisze się w każdy design, czy wolisz oryginalne i wyróżniające się produkty dominujące w aranżacji. Katalog DobreDrzwi.pl obfituje w modele wejściowe, wewnętrzne i specjalistyczne.

 

Jako dystrybutor najwyższej jakości drzwi na teren województwa łódzkiego starannie kompletujemy nasz asortyment, abyś miał pewność, że inwestycja w niego się opłaci. I choć doskonale wiemy, że wygląd wyposażenia wnętrz ma znaczenie, priorytetem jest dla nas wytrzymałość i solidność. Dlatego w pierwszej kolejności weryfikujemy materiały, z jakich wykonano produkty oraz sprawdzamy ich parametry odpornościowe oraz izolacyjne. To właśnie one dają Ci gwarancję satysfakcji.

 

Zamawiając drzwi w naszym sklepie internetowym, możesz cieszyć się wygodnym procesem poszukiwania i zakupu, szybką dostawą na terenie województwa łódzkiego oraz specjalistycznym wsparciem ze strony profesjonalistów. Zależy Ci na kompleksowej obsłudze? Zamontujemy wybrane przez Ciebie drzwi i zadbamy o ich perfekcyjne dopasowanie pod względem rozmiaru i newralgicznych kwestii technicznych. Doradztwo merytoryczne ułatwia podjęcie decyzji o zakupie, a Ty możesz korzystać z modelu, który wpisuje się w Twoje wnętrza i jednocześnie odpowiada indywidualnym wymaganiom użytkowym.

Miejscowości często odwiedzane przez naszych doradców i monterów

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu drzwi daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w województwie łódzkim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
 
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00