*/?>

Mieszkasz w Łodzi i planujesz wymianę drzwi na nowe? Skorzystaj z naszej oferty! Sklep dobredrzwi.pl pozwoli Ci na zakup wymarzonych drzwi bez konieczności jeżdżenia po sklepach budowlanych w Łodzi. Mamy dwadzieścia lat doświadczenia w branży i wiemy kto robi najlepsze produkty, dlatego w naszej ofercie znajdziesz drzwi renomowanych i sprawdzonych producentów. Wybierając nasze usługi dołączysz do grona 60 tysięcy zadowolonych klientów z całej polski.

Lubisz wygodne rozwiązania i nie chcesz tracić czasu? Zajmujemy się także montaże drzwi na terenie Łodzi i okolic. Korzystając z tej usługi, przywieziemy i zamontujemy Twoje nowe drzwi w kilka lub kilkanascie dni od złożenia zamówienia. Nasze ekipy monterskie to certyfikowani i solidni fachowcy, którzy wykonują swoją pracę z zachowaniem najwyższych standardów. Jeśli chcesz aby drzwi zachowały wszystkie swoje parametry oraz służyły Ci przez długi czas, skorzystaj z tej usługi. Mamy możliwość zamontowania nowego skrzydła na starych ościeżnicach lub wymiany ościeżnic na nowe.

Spodobało Ci się kilka modeli, ale nie wiesz, czy któryś z nich będzie pasował do Twojego mieszkania? Umów się na darmową wizytę naszego doradcy w Łodzi. Drzwi to zakup na lata, dlatego warto go dobrze przemyśleć. Nasz konsultant dokona wszystkich potrzebnych pomiarów, aby wiedzieć, które modele będą odpowiednie dla Ciebie. Podczas wizyty przedstawisz mu wszystkie Twoje oczekiwania, a on pomoże wybrać idealny produkt. Będzie miał też przy sobie próbki kolorów i oklein, dzięki czemu dostosujesz drzwi do wyglądu mieszkania.

Zobacz nasze oferty specjalne i promocje!

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Łodzi

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00