*/?>

Mieszkasz w województwie podlaskim i planujesz zakup nowych drzwi? Jeśli nie wiesz, jakie wybrać, zobacz nasz katalog. Prezentujemy w nim najnowsze modele wyróżniające się oryginalną stylistyką, a także klasyczne i uniwersalne produkty dla miłośników tradycyjnych rozwiązań. Do eleganckich i luksusowych wnętrz odpowiednią propozycją są szklane drzwi przesuwne. Ich dodatkowym walorem jest to, że optycznie powiększają przestrzeń i rozjaśniają ją, sprawiając że staje się ona bardziej przestronna. Dlatego są wybierane do pomieszczeń o ograniczonym metrażu, w których liczy się staranne kreowanie aranżacji. Oferujemy również drzwi drewniane w standardowych wersjach kolorystycznych, a także bielone i zdobione unikalnymi akcentami.

 

Modele wejściowe cechują się wzmocnioną konstrukcją i zaawansowanymi parametrami izolacyjnymi. Chronią przed uciekaniem ciepła z domu oraz tłumią hałasy z zewnątrz. To ważne, abyś wybrał najlepsze drzwi, które zapewnią poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim. Liczą się dla Ciebie aktualne trendy wnętrzarskie i pragniesz podążać za modą? Zajrzyj do naszych nowości, a znajdziesz w nich projekty zgodne z innowacyjnymi rozwiązaniami aranżacyjnymi.

 

Kompleksowe usługi obejmują dystrybucję, dostawę pod wskazany adres na terenie województwa podlaskiego oraz profesjonalny montaż nowych i utylizację starych drzwi. Nie jesteś pewien, czy wybrałeś odpowiedni model? Nasz wykwalifikowany doradca przyjedzie do Ciebie i dokona pomiaru, a także udzieli wskazówek odnośnie najlepszego produktu do Twojego domu.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w województwie podlaskim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00