*/?>

Sklep internetowy DobreDrzwi.pl oferuje bogaty asortyment drzwi wejściowych oraz wewnętrznych, pasujących zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i biurowych czy usługowych. Swoje usługi świadczymy między innymi w województwie podkarpackim, zatem jeśli jesteś mieszkańcem tego regionu – zajrzyj do naszego katalogu. Znajdziesz w nim modele w przeróżnych wariantach kolorystycznych: zarówno klasycznym brązie, jak i bielone w nowoczesnym stylu lub czarne. Mogą być gładkie i neutralne lub zdobione unikalnymi akcentami. Wybór zależy głównie od aranżacji, jaka dominuje w Twoich wnętrzach, a także od miejsca, w jakim mają zostać zamontowane. W domu masz pełną dowolność i możesz eksperymentować ze stylami, jednak w biurze należy zachować profesjonalny design i bardziej formalny wystrój.

 

Liczą się również parametry techniczne – odporność na eksploatację, wytrzymałość i płynność otwierania, zoptymalizowane właściwości izolacyjne. Drzwi wejściowe powinny zapewniać odpowiedni poziom ochrony przed hałasem dobiegającym z zewnątrz, a także przed chłodem lub zbyt wysoką temperaturą. Wewnętrzne muszą oddzielać pomieszczenia, gwarantując poczucie prywatności oraz odpowiadać na warunki panujące w danym wnętrzu. W łazience będą narażone na działanie wilgoci, w kuchni na zabrudzenia, a te montowane w sypialni nie mogą mieć zbyt dużych przeszkleń. Jak widzisz, wybór drzwi to newralgiczny moment, decydujący o późniejszym zadowoleniu z ich użytkowania. Nasi fachowcy dokonają stosownych pomiarów i zamontują zamówione produkty u klientów z województwa podkarpackiego!

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w województwie podkarpackim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
 
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00