*/?>

Szukasz sklepu z drzwiami w Zielonce? Nie mogłeś lepiej trafić! Serwis internetowy dobredrzwi.pl zajmuje się nie tylko dystrybucją, ale także montażem w twojej okolicy. Jeśli chcesz wybrać wysokiej jakości produkt od firmy zajmującej się drzwiami od dwudziestu lat, to z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta. W asortymencie mamy ponad 500 modeli, od sprawdzonych i cenionych producentów, wiemy że duży wybór pozwala na dobranie odpowiedniego produktu dla nawet najbardziej wymagającego klienta.

Ogrom wyboru, jaki oferuje nasz sklep może też zrodzić wiele pytać co do odpowiedniegl dla nas modelu drzwi. W Zielonce i okolicach prowadzimy też usługi doradztwa. Możesz umówić się z naszym konsultantem na darmową wizytę, w trakcie której dokona on niezbędnych pomiarów, pokaże najnowsze katalogi i wzorniki kolorów oraz oklein. Spotkanie z doradcą gwarantuje, że wybrany produkt będzie odpowiedni dla Twojego domu lub mieszkania, dlatego zachęcamy do skorzystania z tej usługi.

Nawet najlepszy produkt nie będzie dobrze działał bez odpowiedniego montażu. Drzwi na terenie Zielonki i okolic są montowane przez nasze autoryzowane ekipy specjalistów. Zakup drzwi wraz z montażem to nie tylko wygodna opcja, ale także bezpieczeństwo. Nasi stolarze zajmują się takimi pracami od wielu lat i znają wszystkie tajniki montażu nawet w przypadku najnowocześniejszych rozwiązań, co daje gwarancje na prawidłowo działający produkt, który wytrzyma wiele lat użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami specjalnymi oraz promocjami!

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Zielonkach

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00