*/?>

Mieszkasz w Zawierciu i szukasz sklepu z drzwiami? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Sklep dobredrzwi.pl zajmuje się dystrybucją i montażem drzwi właśnie w twojej okolicy. W naszym asortymencie znajduje się ponad 500 modeli, pochodzących tylko od sprawdzonych i renomowanych producentów. Wszystkie dostępne produkty możesz przejrzeć na naszej stronie internetowej.

Stworzyliśmy tak szeroką ofertę, po to aby każdy nasz klient, mógł dopasować odpowiednie drzwi do swojego wystroju wnętrza. Znajdziesz tutaj klasyczne drzwi wykonane z drewna, wytrzymałe stalowe skrzydła oraz nowoczesne produkty wykonane z tworzywa. Niezależnie od tego jaki materiał wybierzesz, ilość kolorów i wariantów jakie mamy w sprzedaży, na pewno pozwoli wybrać coś odpowiedniego.

Nie wiesz jakie drzwi wybrać, lub po prostu masz wiele pytań dotyczących naszych produktów? Mamy dla Ciebie możliwość bezpłatnej wizyty naszego doradcy, który przyjedzie do Ciebie na terenie Zawiercia i okolic. Wykona on pomiar i dokładną oceni obecne warunki techniczne. Podczas wizyty będzie możliwość przejrzenia katalogów oraz próbek kolorów i oklein. Wizyta naszego konsultanta gwarantuje, że produkt będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Interesuje Cię kompleksowa usługa zakupu drzwi wraz z montażem? Drzwi w Zawierciu są montowane przez nasze autoryzowane ekipy specjalistów. Jest to wygodne i bezpieczne rozwiązanie, gdyż nie tylko możemy załatwić wszystko w jednym miejscu, ale także mamy pewność, że praca zostanie wykonana porządnie. Dzięki temu mamy pewność, że nasze drzwi będą służyć nam latami.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu drzwi daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Zawierciu

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00