*/?>

Mieszkasz w Wołominie i chcesz zmienić drzwi na nowe? Doskonale trafiłeś! Sklep dobredrzwi.pl zajmuje się dystrybucją i montażem na terenie Wołomina i okolic. Sprawdź naszą ofertę, w której znajduje się ponad 500 modeli drzwi. Wszystkie produkty, które znajdziesz na naszej stronie internetowej pochodzą od najlepszych producentów z polski i zagranicy. Znajdziesz tu klasyczne konstrukcje, które dopełnią tradycyjny wystrój, a także takie, które wpasują się w nowoczesny design. Oferujemy także różne warianty kolorów, wzorów oraz przeszkleń.

Wierzymy, że dobrze dobrane drzwi mogą diametralnie udoskonalić wygląd mieszkania i domu. Dlatego wychodzimy naprzeciw wszystkim zainteresowanym i oferujemy darmową wizytę doradcy w Wołominie, który pomoże dobrać odpowiedni produkt. Konsultant dokona oceny stanu technicznego oraz niezbędnych pomiarów, które umożliwią dobór odpowiedniego rozmiaru skrzydła. Będzie miał przy sobie katalogi oraz próbniki kolorów i oklein, doradzi który model i kolor będzie najbardziej pasował do twojej aranżacji wnętrza.

Szukasz kompleksowej usługi razem z montażem drzwi? W Wołominie współpracujemy z najlepszymi ekipami monterskimi, które dopilnują, aby produkt został zamontowany zgodnie ze wszelkimi wytycznymi producenta. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że skrzydło będzie pracować prawidłowo. W naszych usługach dostępna jest także opieka serwisowa.

Sprawdź sekcję z ofertami specjalnymi i promocjami w naszym sklepie. Możesz tam kupić drzwi w bardzo niskiej cenie. Jeśli zależy Ci na czasie, polecamy także przejrzeć drzwi dostępne od ręki.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Wołominie

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00