*/?>

Mieszkasz w Wodzisławiu Śląskim i planujesz wymianę drzwi w domu lub biurze? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Dobredrzwi.pl zajmuje się sprzedażą, montażem a także doradztwem w zakresie drzwi wejściowych oraz wewnętrznych na terenie Wodzisławia Śląskiego oraz okolic. W naszej ofercie znajduje się ponad 500 modeli znanych i cenionych producentów z polski i zagranicy, są to między innymi: Verte, Barański, Admar, Drew Holtz, Stolpaw, Kr Center, Delta, Asilo, Gerda, Invado, DRE, PTZ, Wikęd, Pol-Skone, Voster.

Produkty, które proponujemy wam, odnajdą się w aranżacjach klasycznych jak i nowoczesnych. Do wyboru mamy drzwi wykonane z różnego rodzaju materiałów, drewno, stal i tworzywo. Do tego możemy wybrać różne wersje kolorystyczne a także przeszklenie drzwi. Dostawa w promieniu 30 kilometrów od Wodzisławia Śląskiego jest darmowa. Polecamy przejrzeć także oferty specjalne i promocje dostępne w naszym sklepie internetowym.

Oferujemy także bezpłatne doradztwo przy kupnie drzwi na terenie Wodzisławia Śląskiego. Nasz konsultant przyjedzie na miejsce aby dokonać pomiaru i oceny stanu technicznego. Przedstawi także najlepsze możliwe opcje oraz pokaże próbki kolorów i oklein. Wizyta doradcy gwarantuje dobranie idealnego produktu do naszych potrzeb.

Montaż drzwi w Wodzisławiu Śląskim jest przeprowadzany przez doświadczonych i certyfikowanych specjalistów. Nasi monterzy dopilnują, aby produkt został zamontowany w sposób prawidłowy, co przełoży się na wygodne i długie użytkowanie. Istnieje możliwość założenia nowego skrzydła na stare ościeżnice lub wymiana drzwi razem z ościeżnicami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Wodzisławiu Śląskim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00