*/?>

Drzwi wewnętrzne z lustrem są piękne, funkcjonalne i bardzo stylowe! Dobór drzwi do niewielkich mieszkań to często nie lada wyzwanie. Z jednej strony chcemy zapewnić sobie pełną prywatność w pomieszczeniach, a z drugiej strony zależy nam, by wnętrza wizualnie prezentowały się jasno i przestronnie. Jeśli nie chcesz postawić na skrzydła z przeszkleniami, drzwi wewnętrzne z lustrem mogą być dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.956,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-Skone Sedo
1 077,00 zł Brutto 8% VAT
Pol-skone Sempre
538,00 zł Brutto 8% VAT
Porta Factor UV
1 267,00 zł Brutto 8% VAT
Porta GRANDE UV
Promocja 17%
960,00 zł
797,00 zł Brutto 8% VAT
Porta INSPIRE A
1 487,00 zł Brutto 8% VAT
Sempre Lux W01

model-z-lustrem-drzwi-wewnętrzne

Zadzwoń i porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami. SKONTAKTUJ SIĘ

Dlaczego dobredrzwi.pl to dobry wybór?

Kupując w naszym sklepie otrzymasz:

  • ofertę drzwi wyselekcjonowaną spośród najlepszych polskich i zagranicznych producentów na podstawie 25 lat doświadczenia w branży,
  • bezpłatną wizytę doradcy, który pomoże wybrać odpowiedni model, a także wykona za Ciebie wszystkie niezbędne pomiary,
  • prezentację próbek kolorów i oklein - porównasz różne modele w miejscu docelowym, dzięki czemu zobaczysz, jak dany produkt realnie prezentuje się w zastanym oświetleniu,
  • demontaż i utylizację poprzednich drzwi,
  • profesjonalny montaż wykonany przez doświadczone ekipy montażowe,
  • opiekę serwisową.

Drzwi z lustrzaną taflą – praktyczne i stylowe

W każdym domu potrzebne jest choć jedno duże, obejmujące całą sylwetkę lustro. Jeśli brakuje Ci miejsca na postawienie lub zawieszenie na ścianie osobnej lustrzanej tafli, dobrym rozwiązaniem może być wybór drzwi wewnętrznych z lustrem. Skrzydło z lustrzaną taflą to produkt 2 w 1, który pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko przestrzeń, ale również pieniądze. Zakup skrzydła niemal w całości pokrytego lustrem będzie kosztować najprawdopodobniej znacznie mniej niż inwestycja w dobrej jakości drzwi i osobno lustro w ozdobnej, pasującej do aranżacji ramie. 

Gdzie sprawdzą się drzwi wewnętrzne z lustrem?

Drzwi wewnętrzne z lustrem to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach. Dlaczego? Lustrzana tafla odbija światło oraz wszystko to, co znajduje się w pomieszczeniu. Dzięki temu wnętrze nabiera głębi oraz wydaje się bardziej przestronne i jaśniejsze. W jakich pomieszczeniach skrzydło z lustrzaną taflą sprawdzi się najlepiej? 

  • Lustrzane drzwi w sypialni. Sypialnia to miejsce, w którym zazwyczaj oprócz łóżka umieszczamy również dużą szafę z ubraniami. Bardzo często to właśnie tam przebieramy się i szykujemy do wyjścia. Drzwi wewnętrzne z lustrem ułatwią dobór ubioru, a jednocześnie optycznie powiększą niewielką sypialnię.
  • Drzwi wewnętrzne z lustrem od strony korytarza. Lustrzana tafla może znajdować się od strony wnętrza pokoju, jak i po stronie korytarza. Ta druga opcja to świetny wybór, jeśli w małym przedpokoju nie masz gdzie powiesić dużego lustra, które pozwoli skontrolować wygląd przed samym wyjściem.
  • Łazienkowe drzwi z lustrem. Łazienki to często najmniejsze pomieszczenia w całym domu. Łazienkowe drzwi wewnętrzne z lustrem pozwolą optycznie powiększyć tę przestrzeń oraz dodać jej głębi.

Dlaczego warto wybrać drzwi z lustrzaną taflą?

Drzwi z lustrem są nie tylko praktyczne i optycznie powiększają wnętrza, ale również prezentują się bardzo stylowo, designersko i nowocześnie. Odpowiednio dobrane do wnętrza drzwi będą więc pełniły trzy funkcje: przejścia między pomieszczeniami, lustra oraz dekoracji.

 

Wszystkie modele drzwi wewnętrznych znajdziesz tutaj

 

Szukasz innych styli drzwi wewnętrznych?

Jeśli zastanawiasz się nad innymi stylami, sprawdź także:

 

Zobacz całą ofertę drzwi wewnętrznych

 

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą

 

 

tel.: 530 992 000

info@dobredrzwi.pl

 

Czynne: Pn-Pt - 8:00 - 18:00

Sob: 8:00 - 14:00

 

 

 

x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00